Program samochodowy Oriflame

Program Samochodowy Oriflame

Idea programu

Program Samochodowy Oriflame powstał po to, aby wyróżnić konsekwentną pracę i zaangażowanie Dyrektorów Klubu Oriflame, a także dostarczyć im cenne narzędzie motywujące i zachęcające do dalszego rozwoju w drodze po nowe tytuły. Z dumą zasiądziesz za kierownicą doskonałego samochodu, a Twoja satysfakcja będzie tym większa, im większy był Twój wysiłek i bardziej ambitne cele, które sobie postawiłeś.

 

Adresaci programu

Program Samochodowy skierowany jest do trzech grup Konsultantów. Pierwsza z nich to osoby, które posiadają tytuł Dyrektora Złotego, Starszego Złotego bądź Szafirowego. Druga grupa to osoby z tytułem Dyrektor Diamentowy lub powyżej. Trzecia to natomiast wszyscy Konsultanci, którzy odważą się marzyć i w najbliższym czasie zdołają osiągnąć poziom Złotego Dyrektora!

Założenia programu

Każda osoba, która posiada tytuł Dyrektora Złotego lub wyższy, może przystąpić do Programu Samochodowego. Okres kwalifikacyjny trwa odpowiednio 8 lub 9 kolejno następujących po sobie okresów obowiązywania Katalogu. Przez ten czas należy wypracować odpowiednią liczbę grup według indywidualnego planu otrzymanego od Oriflame. Twoje cele zostaną wyznaczone na okres trzech lat, abyś mógł przygotować się do ich realizacji poprzez odpowiednie planowanie i zaangażowanie w rozwój swoich struktur. Jeżeli wykonasz plan założony na każdy z sześciu kolejnych półrocznych okresów (w tym okres kwalifikacyjny), otrzymasz od Oriflame pieniądze na spłatę raty leasingu Twojego nowego samochodu. W zależności od realizacji celów, będzie to pełna rata lub jej część w kwotach określonych przez Oriflame.

Dostępne modele w Programie Samochodowym Oriflame

  • Volvo V40 to kompaktowy hatchback idealnie dopasowany do miasta. Wyposażony w ułatwiające życie i zaawansowane rozwiązania technologiczne, jest doskonałym towarzyszem każdej podróży i pozwala wyróżnić się z tłumu
  • BMW Serii I. Robi wrażenie. Sprawia radość. Natychmiast rzuca się w oczy Nowy miejski bohater podbija serca swoją sportową stylistyką, dynamicznymi właściwościami jezdnymi i idealną komunikacją. Szybko rusza z miejsca i równie szybko łączy się z siecią – dzięki temu sprosta wszelkim wymaganiom. To czyni niewielką, lecz znaczącą różnicę.
  • Nowe Volvo XC40 Zdobywca nagrody Car Of The Year Nowe Volvo XC40,  kompaktowy i miejski SUV, zostało nagrodzone prestiżowym tytułem Car Of The Year 2018
  • BMW Serii III. Sportowe jak żaden inny, eleganckie jak nigdy dotąd.
  • Volvo XC 60. kolejne wcielenie mocnego, szwedzkiego auta klasy SUV. Samochodu, w którym znakomite wzornictwo idzie w parze z pięknym wystrojem wnętrza. W którym nowoczesna technologia działa intuicyjnie i naturalnie. W którym każda podróż to przyjemność
  • Nowe BMW X3 stanowi wyraz nieograniczonych możliwości, doskonałej prezencji i wolności. Już na pierwszy rzut oka zachwyca atletyczną sylwetką i fascynuje niesamowitymi wrażeniami z jazdy. Dzięki częściowej automatyzacji jazdy i inteligentnemu napędowi na cztery koła BMW xDrive oferuje maksymalny komfort poruszania się po drogach i w terenie. Na nowo definiuje standardy w swojej klasie i daje jednoznacznie do zrozumienia: sposób, w jaki osiąga się swoje cele, czyni dużą różnicę.

Volvo

BMW

Oriflame rejestracja Volvo BMW Program samochodowy
Program samochodowy Oriflame