jak zostać konsultantką w oriflame

Aktualności i promocje dla konsultantek Oriflame

Współpraca z nami to same korzyści, to także aktualności i promocje. Masz możliwość rozwoju, zdobycia cennej wiedzy o kosmetykach oraz sposobach dbania o zdrowie i urodę, ale nie tylko. To także liczne promocje Oriflame przewidziane wyłącznie dla konsultantek. Członkostwo w Klubie upoważnia Cię do skorzystania z niesamowitych ofert spoza katalogu – dostępnych tylko dla wybranych!

Zaglądaj regularnie na naszą stronę. Na bieżąco zamieszczamy tutaj informacje o najnowszych promocjach Oriflame – pamiętaj, że są one dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych konsultantów. Dzięki temu masz niepowtarzalną okazję zakupu wyjątkowych kosmetyków czy suplementów w niewiarygodnie niskich cenach. To bonus i wyraz wdzięczności za podjętą współpracę. Na tej stronie znajdziesz ponadto aktualności związane z marką, a także innymi kwestiami dotyczącymi członkostwa w Klubie.

  • poszukujesz próbek, katalogów, materiałów informacyjnych lub akcesoriów kosmetycznych? 
  • chcesz odebrać nagrodę za poprzedni katalog? Zawsze aktualny Cashback ułatwi Ci podjęcie decyzji!

Tutaj znajdziesz także informacje o konkursach dla Konsultantów i Klientek.  Nie przegap okazji. Zaglądaj tu często, zawsze bądź na bieżąco.

Aktualności i promocje w sklepie on-line

aktualności i promocje