jak zostać konsultantką w oriflame

Aktualny cennik Oriflame

Aktualny cennik – sprawdź interesujące Cię kody produktów. W Oriflame każdy produkt posiada unikalny kod, który składa się z kilku cyferek. W ofercie znajduje się około 1200 produktów oraz setki, próbek akcesoriów, torebek do pakowania prezentów itp. Nie sposób zapamiętać wszystkich nazw, dlatego stworzony został system kodów. Aby znaleźć interesujący nas produkt, wystarczy wpisać po prostu nazwę w wyszukiwarce na stronie Oriflame.

Można oczywiście skorzystać również z cennika. Oprócz kodów nazw i cen produktów, znajdziemy tam także aktualne opłaty (np opłata wysyłkowa lub wznawiająca, opłata za nie odebranie przesyłki), najciekawsze oferty, hity sprzedażowe, Bonus dla Urody i  wartości punktowe. Jest tam również informacja, które produkty Wellness by Oriflame można kupić w subskrypcji a także warunki wypłat rabatów i premii. Cennik jest bardzo ważnym i przydatnym narzędziem w pracy każdego Konsultanta.

Na stronie tytułowej cennika Oriflame znajduje się także tabela bonusów wynikowych. Można w prosty sposób sprawdzić w jakiej wysokości wypracowaliśmy sobie dodatkowy rabat, lub ewentualnie zorientować się ile brakuje nam punktów do kolejnego poziomu. Ponieważ katalogów w ciągu roku jest aż 17, tyle samo jest przygotowywanych cenników. Na ostatniej stronie jest również lista produktów zwalniających z opłaty wysyłkowej. W każdym katalogu są to inne produkty. Wybierając produkt zwalniający z opłaty płacimy za ten produkt w zależności od miejsca odbioru przesyłki.

Opłaty wysyłkowe

  • filie 11,90 zł
  • biura regionalne 13,90 zł
  • kioski ruchu 13,90 zł
  • paczkomat 15,90 zł
  • adres domowy 17,90 zł

W przypadku wyboru, któregokolwiek z produktów zamiast opłaty wysyłkowej paczka zostanie dostarczona pod wskazany przez nas adres za darmo. Aby zminimalizować koszty wysyłki, Oriflame przygotowało specjalnie dla Konsultantów system wysyłki zamówień grupowych. Wygląda to w ten sposób, że jeśli znamy innych Konsultantów, lub tworzymy własny zespół ludzi z którymi współdziałamy, możemy swoje zamówienia realizować wspólnie. Koszty przesyłki są znacząco niższe. Informacje na temat zamówień grupowych a także ceny opłat ww zamówień, są także zawarte w cenniku. Tak jak w przypadku zamówień indywidualnych, w tym przypadku, także możemy skorzystać z zamiany opłaty wysyłkowej na produkty zwalniające z tej opłaty.

You May Also Like

More From Author