Nagrody z programu Bonus dla urody. Składaj regularnie zamówienia i sam wybieraj prezenty od Oriflame. W tym wpisie zawsze znajdziesz aktualny Bonus dla urody. Jeśli jesteś Konsultantem i realizujesz regularnie zamówienia, w każdym katalogu wybierasz sam swój Prezent od Oriflame

Program składa się z czterech poziomów:

  • brązowy
  • srebrny
  • złoty
  • diamentowy


Różnią się przede wszystkim rodzajem nagród. Jeśli realizujesz zamówienia w danym katalogu na łączną kwotę minimum 100 pp możesz wybrać jeden z kosmetyków z poziomu brązowego za kwotę 9.90 zł. Przy większych zakupach, za minimum 200 pp odbierasz już dwie nagrody z poziomu brązowego i srebrnego, łącznie również płacisz tylko 9.90 zł (czyli za każdy produkt płacisz tylko 4.95 zł. Dla najlepszych sprzedawców, tych którzy realizują zamówienia w wysokości minimum 300 pp są przygotowane trzy nagrody. Łączna kwota do zapłaty to 9.90 zł (czyli każdy za produkt płacisz tylko 3.30 zł)

Jeśli jesteś profesjonalistą, specjalnie dla Ciebie czeka nagroda z poziomu diamentowego! Składając zamówienie w jednym katalogu za minimum 450 pp, możesz wybrać jeden z wyjątkowych zestawów. Ten poziom został stworzony specjalnie na prośbę Konsultantów.

W Oriflame duże zamówienia nie są rzadkością:-)

Oprócz tego najlepsi sprzedawcy mogą zdecydować czy odebrać trzy nagrody – po jednej z poziomu brązowego, srebrnego lub złotego. Mogą też kupić za 9.90 zł jedną z wyjątkowych nagród tylko dla najlepszych sprzedawców. Na ogół jest to sprzęt AGD, zestawy naczyń szklanych lub pojemników plastikowych. Są to bardzo cenne nagrody, na ogół przekraczają wartość 200 zł za komplet.

Warto składać duże zamówienia w Oriflame i cieszyć się wyjątkowymi przywilejami 🙂

Obejrzyj wszystkie nagrody i wybierz prezent tylko dla siebie! Pamiętaj, że takie bonusy jak w Oriflame nie znajdziesz u konkurencji!

Aktualny bonus dla urody

bonus dla urody oriflame

Obejrzyj najnowszy katalog

sklep on line Oriflame