Skoro czytasz ten wpis, to znaczy, że ciekawi Cię ile zarabia konsultantka Oriflame. W tym krótkim artykule, postaram się skupić tylko i wyłącznie na zarobkach wynikających ze sprzedaży produktów, czyli tak zwanym zysku natychmiastowym.

Sprzedaż produktów to tylko jedna z opcji zarabiania pieniędzy jaką oferuje współpraca z Oriflame

Co to jest zysk natychmiastowy wynikający ze sprzedaży produktów?

Zysk natychmiastowy, to po prostu różnica między ceną zakupu a ceną sprzedaży. Najniższy zysk wynikający ze sprzedaży produktów Oriflame to 20%


ile zarabia konsultantka Oriflame

Powyższy przykład dokładnie pokazuje zysk ze sprzedaży perfum Giordani Gold Essenza. Zakładając, że średnie wynagrodzenie w Polsce to kilkanaście złotych na godzinę, łatwo zauważysz, że jeśli sprzedasz jeden perfum, w ciągu godziny zarobisz dwa razy więcej. Oczywiście, że nie jest to takie proste, ale możesz równie dobrze w ciągu godziny sprzedać kilka produktów o łącznej wartości dużo większej. Możesz również ustalić sobie limit dzienny sprzedaży i swoją pracę skończyć dużo wcześniej.

W powyższym przykładzie pokazałem tylko wodę perfumowaną w standardowej cenie. Swoje zyski możesz łatwo zwielokrotnić, jeśli będziesz korzystał z ofert specjalnych, które są dostępne tylko i wyłącznie dla konsultantów. Powyższe perfumy możesz kupić w dużo niższej cenie, a czasem, korzystając z programów lojalnościowych otrzymać je praktycznie za darmo.

W jaki sposób zebrać swoje zamówienie?

Tak naprawdę, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności. Przede wszystkim najpierw trzeba dokładnie poznać ofertę, a potem rozdać lub udostępnić za pomocą np. aplikacji Oriflame business, aktualne katalogi. Możesz rekomendować niektóre produkty, najlepiej jeśli je opiszesz lub oznaczysz w katalogu.

Kolejnym sposobem, jest udostępnianie linku do własnego sklepu Internetowego Oriflame

Możesz go wysłać mailem, sms lub po prostu dodać jako link na portalu społecznościowym. Dobrym rozwiązaniem są różne grupy, fora, portale ogłoszeniowe itd.

A może po prostu weź do ręki telefon i przejrzyj swoje kontakty. Zwykle jest ich od kilkudziesięciu do kilkuset. To najlepsza baza potencjalnych klientów.

Pamiętaj także, że każdy zadowolony klient to potencjalne źródło nowych nabywców. Nie wahaj się prosić o rekomendację!

To ile tak naprawdę zarabia konsultantka Oriflame?

Tak naprawdę, jedynym ograniczeniem jest Twój własny czas. Twoje zarobki są wprost proporcjonalne do zaangażowania oraz czasu, który poświęcisz. Do dyspozycji masz szereg narzędzi. Dla konsultantów Oriflame dostępne są również różnego rodzaju szkolenia sprzedażowe, które pomogą Ci zwielokrotnić zyski.

Ten krótki artykuł, tak naprawdę opisuję jedną formę zarabiania w Oriflame. Więcej informacji możesz również zasięgnąć na tej stronie.

W kolejnych artykułach opowiem o innych, bardzo ciekawych formach współpracy z Oriflame

Tradycyjnie zapraszam Cię do wypełnienia formularza rejestracyjnego i wypróbowania swoich sił jak Konsultant. Sprawdź sam ile zarabia konsultantka Oriflame. Oczywiście, możesz kupować tylko i wyłącznie na własne potrzeby.

Twoja oszczędność jest również zyskiem.

Zobacz jakie prezenty otrzymasz wypełniając formularz i składając dowolne zamówienie