jak zostać konsultantką w oriflame

Jak zostać konsultantką Oriflame

Prawdopodobnie wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak zostać konsultantką Oriflame. Praca z kosmetykami to idealna propozycja dla miłośniczek piękna i zdrowego stylu życia. To również prosty i przyjemny sposób na dodatkowe pieniądze.

Jak zostać konsultantką Oriflame? Aby zostać konsultantką lub konsultantem,

trzeba się zarejestrować w Klubie Oriflame lub znać kogoś, kto nas zaprosi do Klubu. Będzie mi bardzo miło, jeśli zarejestrujesz się za pośrednictwem mojego serwisu. Poniżej opisuję, jakie nagrody otrzymasz w podziękowaniu za to, że zarejestrowałaś/-eś się poprzez tę stronę.

Specjalne nagrody w Programie Witamy, można otrzymać tylko przez pierwsze trzy katalogi członkostwa w  Klubie Oriflame. Łączna wartość nagród przekracza 300 złotych. Programy różnią się w zależności od tego w jakiej kampanii rekrutacyjnej dołączamy do Oriflame.

Przykładowo … jeśli dołączasz do Klubu w katalogu nr 1… – zakwalifikować się do programu możesz w katalogu nr 1 lub katalogu nr 2. Warunkiem jest złożenie zamówień na łączną kwotę 50 pp właśnie w katalogu nr 1 lub najpóźniej katalogu nr 2. Co to są punkty premiowe i  jakie korzyści niesie ich zbieranie, przeczytasz tutaj

Zawsze aktualne nagrody znajdziesz poniżej.

Pamiętaj, że prezenty wynikające z uczestnictwa w Programie Witamy odbieramy zawsze po zakończonym katalogu.Czyli np. za katalog nr 8, prezent od Oriflame odbieramy w katalogu nr 9. Zakwalifikować się programu można tylko raz. Nawet jeśli z jakiegoś powodu nie odebraliśmy swoich nagród, nie można „wejść” do Programu Witamy ponownie. W dalszych etapach po zakończeniu programu, przystępujemy do Programu Bonus dla Urody, jednakże tu próg odbioru nagród jest wyższy. Należy zebrać minimum 100 pp w jednym katalogu, aby mieć możliwość wyboru nagród. Wyjątkiem jest Bonus dla Urody w okresie wakacyjnym, kiedy to próg jest niższy i wynosi tak jak w Programie Witamy 50 pp.

Warto dołączyć do Oriflame właśnie teraz!

Aktualny program Witamy Oriflame

Program dla nowych Klubowiczów.

ZRÓB PIERWSZY ZAKUP Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
(MIN. 50PC) W KATALOGU 4 I ODBIERAJ NAGRODY

oriflame jak zostać konsultantką


dlaczego warto być w Oriflame

Jakie wsparcie otrzymasz ode mnie?

Zachęcam do odwiedzenia strony, na której opisuję swoją historię i przygodę ze szwedzkimi kosmetykami.

Z przyjemnością podzielę się dotychczasowymi doświadczeniami i wiedzą na temat tego, jak zostać konsultantką i jak czerpać z tej współpracy satysfakcję. Przedstawię Ci również szczegółowe zasady członkostwa i pokażę Ci, jak zarabiać na sprzedaży kosmetyków wśród znajomych. Zostań konsultantką Oriflame, a możesz liczyć na moje wsparcie. Wprowadzę Cię w świat szwedzkich kosmetyków i suplementów diety Wellness by Oriflame. Otrzymujesz również dużą szansą na zdobycie atrakcyjnych nagród. Pamiętaj też, że zamówienia na kosmetyki Oriflame możesz składać, kiedy chcesz – nie ma w tym kierunku żadnych wymogów. Wszelkie szczegóły zamieściłem na stronie serwisu, także dotyczące tego, jak zostać konsultantką lub konsultantem. Pokażę Ci też, jak zwiększyć zarobki dzięki stworzeniu własnego zespołu konsultantów.

Czy mogę pracować przez internet?

Oczywiście, że TAK! Możesz podjąć współpracę tak naprawdę posiadając tylko stałe łącze internetowe. Coraz więcej osób poszukuje swoich ulubionych produktów w sieci. Na portalach społecznościowych, forach internetowych możesz znaleźć swoich potencjalnych Klientów lub Konsultantów. Korzystaj z aplikacji Oriflame Beauty Store.

W prosty sposób- jednym kliknięciem aktywujesz Swój Własny Sklep Internetowy

Link do sklepu Oriflame Beauty Store możesz opublikować na swoim profilu w portalu społecznościowym, wysłać mailem, zamieszczać jako ogłoszenie itd. Możesz skutecznie promować swój sklep on-line w dowolny sposób. To co najbardziej istotne….

Wszystkie koszty obsługi sklepu, założenie, obsługa, pakowanie, wysyłka a także rozliczenie z kupującym ponosi Oriflame.

Twoim zadaniem jest promowanie go wśród swoich potencjalnych Klientów. Zysk ze sprzedaży wynikającej z różnicy między ceną hurtową a katalogową jest przekazywany bezpośrednio od Oriflame w formie rabatu na zakupione kosmetyki, lub przelewem na konto. Twoja inwestycja to tylko czas i zaangażowanie. Jeśli poszukujesz dodatkowego zajęcia, masz trochę wolnego czasu, dużo siedzisz przy komputerze lub smartfonie, to ta opcja jest dla Ciebie idealna. Połącz przyjemne z pożytecznym, im więcej osób skorzysta z zakupów za pośrednictwem linku do Twojego sklepu, tym większy Twój zarobek. Program Beauty Store działa dopiero od 2017 roku.Sam korzystam z tej formy sprzedaży. Link do sklepu znajdziesz także na mojej stronie. Jeśli nie interesuje Cię zarabianie pieniędzy a chcesz po prostu zrobić zakupy, będzie mi bardzo miło jeśli klikniesz tutaj

Pamiętaj również, że członkostwo w Oriflame jest dobrowolne

W każdej chwili możesz zrezygnować z członkostwa w Klubie Oriflame. Wystarczy, że po prostu przestaniesz składać zamówienia. Przez kolejne trzy katalogi od złożenia swojego ostatniego zamówienia będziesz otrzymywał/-a katalog w wersji papierowej pocztą, a po 17 katalogach od ostatniego zamówienia członkostwo wygaśnie automatycznie. Aby odnowić członkostwo, wystarczy się zarejestrować ponownie. Jeśli z jakiegoś powodu przestałeś korzystać z zakupów, zapraszam Ciebie do ponownej rejestracji. Z każdym tygodniem, Oriflame oferuje coraz więcej możliwości zarobkowych.

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Jakie jeszcze możliwości daje praca w Oriflame?

Przede wszystkim, masz możliwość rozwoju osobistego. Bycie konsultantką lub konsultantem to nie tylko sprzedaż kosmetyków. To przede wszystkim styl życia. To możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach i konferencjach:

Przekonaj się, jak łatwo nawiązać z nami współpracę i wyglądać piękniej, korzystając z naszych propozycji. Serdecznie zapraszam!

Jeśli jeszcze masz wątpliwości… czy i jak zostać Konsultantką Oriflame, skorzystaj z formularza i zarejestruj się na próbę. Otrzymasz dostęp do panelu Klienta i sam aktywujesz konto!

Dołącz do Klubu

Konsultantka Oriflame – zawsze służę pomocą! Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu mogę zapewnić profesjonalne wsparcie oraz udzielić niezbędnych wskazówek.