Katalog oriflame 18, konsultantka Oriflame

Katalog Oriflame nr 18 – tylko do 27 grudnia

Zaraz po Bożym Narodzeniu kończy się oferta katalogu 18 Oriflame, a znajdują się w niej oferty godne uwagi, dlatego warto poświęcić wolne chwile na zapoznanie się z promocjami i przecenami, żeby zdążyć złożyć zamówienie.

Oferty tylko dla Klubowiczów Oriflame

Z promocji dedykowanych Klubowiczom warto zwrócić uwagę na perfumy All or Nothing by Oriflame. To kompozycja kwiatowa, w której esencjonalna wanilia łączy się z piękną magnolią i wspólnie tworzą egzotyczny czarujący zapach. Kupując dwie sztuki perfumu można zaoszczędzić 100 złotych, tj. 45% rabat.

Drugą wartą wspomnienia promocją, również z 50% rabatem są ampułki Nev Age ProCeuticals Instant Peptide by Oriflame. To tygodniowa kuracja skóry twarzy na problemy z utratą jędrności i elastyczności. Roztwór zawiera bardzo silne składniki aktywne, które pozyskuje się z rośliny Nicotiana Sylvestris – tytoń leśny. To egzotyczna, pochodząca z Ameryki Północnej, krótkowieczna bylina. 

Ampułki zawierają również 4% składnik napinający skórę – Tensor Mesh, który jest pozyskiwany z owsa. W tej samej ofercie Oriflame proponuje koncentrat retinolu NovAge ProCeuticals. Ten produkt pomaga uporać się z głębokimi zmarszczkami, nierówną powierzchnią skóry i drobnymi liniami. Oba kosmetyki można w tej promocji ze sobą łączyć.

Kosmetyki w prezencie od Oriflame

Firma Oriflame przygotowała kosz atrakcyjnych prezentów z Katalogu 1/2023 dla osób, które w aktualnym 18 Katalogu zbiorą od 100 do 199 PC. Znajdziesz w nim dwie wody perfumowane – Giordani Gold Original za jedyne 19,90 CC oraz So Fever Her za 16,90 CC, wodę toaletową Debonair za 16,90, a także zestaw Optimals, w skład którego wchodzą:

  • krem pod oczy Optimals Even Out,
  • krem na noc Optimals Even Out,
  • nawilżająca maseczka do twarzy Optimals.

You May Also Like

More From Author

Leave a Reply