Konferencje

Konferencje

Konferencje zagraniczne Oriflame

Konferencje zagraniczne Oriflame -Egipt

PRZEŻYJ “LA DOLCE VITA” Z ORIFLAME!

Konferencje zagraniczne Oriflame, są naprawdę wyjątkowe! Wybierz się z Oriflame na Konferencje zagraniczne.

Czy chcesz doświadczyć włoskiego “La Dolce Vita”? Zrealizuj swoje marzenia na Konferencji Menedżerów 2018 w Apulii we Włoszech!
Apulia, nazywana też “obcasem włoskiego buta”, to urzekająco piękny region Włoch, w którym można podziwiać wspaniałe krajobrazy adriatyckiego i jońskiego wybrzeża. To włoski skarb, w sercu którego lśni Dolina Itrii z tak sławnymi miastami, jak Alberobello i Ostuni. Ze względu na swoje zalety, Apulia staje się jednym z najbardziej pożądanych kierunków wakacyjnych Europy.

Konferencje  Menedżerów jest wydarzeniem, dzięki któremu Liderzy mogą doświadczyć Bycia Razem, Ducha i Pasji. To wyjątkowa okazja, by dzielić się najlepszymi praktykami, być wyróżnionym za osiągnięcia i czerpać motywację do dalszej pracy… A to wszystko w przepięknej lokalizacji.

Konferencje dla Menedżerów są dostępne dla każdego!

JAPONIA. KRAJ WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA.

Japonia to kraj, w którym przeszłość spotyka się z przyszłością. Japońska kultura sięga tysięcy lat wstecz, a jednocześnie niezwykle szybko przyswaja i kreuje najnowsze trendy, nie tylko w modzie.

Nie ma na świecie drugiego takiego państwa,

które tak niezwykle łączy ze sobą historię i nowoczesność. Tempo rozwoju technologicznego jest tak szybkie, że można je porównać tylko do długowieczności starożytnych zwyczajów i tradycji japońskich. Japonia jest pionierem w obszarze designu, nowych technologii, mody i kuchni.

Jeśli kochasz naturę, z pewnością pokochasz Japonię. Jest to kraj otulony naturalnym pięknem. Rozkoszuj się wiosennym pięknem drzew wiśniowych sakura, ciesz się skąpanymi w słońcu plażami i turkusowymi wodami subtropikalnej wyspy Okinawa, lub wejdź na kultową Górę Fuji. Gdziekolwiek się nie wybierzesz, na pewno znajdziesz pyszne jedzenie – od świeżego sushi i sashimi po najlepsze mięso prosto z grilla robata w towarzystwie skwierczących sosów. Japonia to istny raj dla miłośników dobrej kuchni!

PODĄŻAJ ZA SWOIMI MARZENIAMI DO LIZBONY!

Czy chcesz odwiedzić miasto, które Cię zainspiruje i doda energii? W takim razie musisz być z nami na Złotej Konferencji 2018 w Lizbonie!

Wierzymy, że ciężka praca, poświęcenie i pasja do rozwoju zasługują na największe nagrody i uznanie. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie to wyjątkowe wydarzenie w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc Europy.

Lizbona jest charyzmatycznym i urokliwym miastem, które doskonale odzwierciedla portugalską kulturę. Przez siedem ekscytujących dni będziesz miał możliwość odkryć to, co najlepsze w Lizbonie, jednocześnie korzystając z pobytu w 5-gwiazkowym hotelu. Nie tylko będziesz cieszyć się obsługą VIP, ale również wrócisz z głową pełną pomysłów na rozwój swojego biznesu.

Konferencje zagraniczne Oriflame są naprawdę wyjątkowymi wydarzeniami.