jak zostać konsultantką w oriflame

Konferencje zagraniczne Oriflame 2019

Konferencje zagraniczne Oriflame, są wyjątkowymi wydarzeniami w których można wziąć udział będąc Menadżerem lub Dyrektorem Klubu Oriflame.

Seminarium Menedżerów 2019 KOS

Na greckiej wyspie Kos, spotkamy się już w przyszłym roku. To jedna z najbardziej popularnych i lubianych przez turystów wyspa w Grecji. Słynie z łagodnego klimatu, pięknych krajobrazów i czystego morza. Jest również doskonałym miejscem dla osób ceniących kuchnię śródziemnomorską. Ponad 100 km linii brzegowej sprawia, że znajdują się tam jedne z najpiękniejszych plaż w Grecji. Aby zakwalifikować się na Seminarium Menadżerów wystarczy osiągnąć minimum tytuł Menadżera Klubu Oriflame oraz spełnić indywidualne kryteria kwalifikacyjne. Chcesz wziąć udział? Skontaktuj się, opowiem więcej szczegółów i pomogę zrealizować cele!

Złota Konferencja Dyrektorów Klubu Oriflame – 2019 MONAKO

Piękne i luksusowe Monako jest kolejnym miejscem, w którym spotkają się Dyrektorzy Klubu Oriflame w 2019 roku. To w Monako nakręcono trzy filmy o Jamesie Bondzie, to tutaj mieszka najwięcej milionerów i miliarderów w przeliczeniu na jednego mieszkańca na całym świecie. Monako słynie z łagodnego ciepłego klimatu, czystości luksusu oraz cudownych krajobrazów. W 2019 roku w Monako spotkają się Dyrektorzy Klubu Oriflame z całego regionu. Przez sześć dni będziemy wypoczywać i bawić się w jednym z najpiękniejszych i najbogatszych zakątków Europy. Marzysz aby wziąć udział w takiej Konferencji? Zapraszam do kontaktu!

Konferencja Dyrektorów Diamentowych i Generalnych Klubu Oriflame – 2019 SYDNEY i GOLD COAST AUSTRALIA

Zdobywaj nowe tytuły w planie marketingowym i zwiedzaj świat. Co roku Oriflame organizuje dla swoich najlepszych liderów konferencje na wszystkich kontynentach. Konferencje Diamentowe i Generalne organizowane są w najbardziej egzotycznych zakątkach. Kolejna odbędzie się w Australii. Sydney to wymarzony kierunek podróży dla ludzi lubiących przygody. Znajduje się tam mnóstwo atrakcji, Położone jest nad największą na świecie zatoką i znajdującym się tam portem. Jest najstarszym i największym miastem Australii, zamieszkuje w nim około 5 milionów mieszkańców. W swoich granicach ma wiele kilometrów plaż i zatoczek. Jest mieszanką wielu kultur i narodowości.