jak zostać konsultantką w oriflame

Konkurs dla nowych konsultantów Oriflame – Paryż

Dołącz do Oriflame – zrealizuj dowolne zamówienie i weź udział w konkursie

Konkurs dla nowych konsultantów – wygraj wycieczkę do Paryża lub zapas kawy na cały rok. Oriflame, to nie tylko super produkty w jeszcze lepszych cenach… To także, a dla niektórych przede wszystkim, spełnianie marzeń o podróżach. W podróż z Oriflame możesz pojechać na kilka sposobów. Najprościej, można wziąć udział w konferencjach zagranicznych budując swój własny zespół konsultantów. Droga do sukcesu zaczyna się od poziomu 4%. Następny poziom to 8% i 12%. Już od pułapu 12% możesz zacząć podróżować z Oriflame.

W jaki sposób pojechać na konferencje zagraniczne z Oriflame?

Odpowiedź jest bardzo prosta, 12% czyli pierwszy próg, to sprzedaż na poziomie 1600 pp. Oczywiście, nie wystarczy, że będziesz sprzedawał za taką sumę punktów samodzielnie. Musisz to zrobić wraz z zespołem. Twój zespół powinien liczyć co najmniej 30 aktywnych konsultantów.

Oczywiście szczegółowe kryteria udziału w konferencjach zagranicznych otrzymujesz zawsze od Oriflame wcześniej. Już na rok przed terminem konferencji otrzymasz maila z informacjami w jaki sposób się do niej zakwalifikować. Otrzymasz dokładną liczbę punktów, ile osób należy zaprosić do Oriflame, a przede wszystkim w jakim przedziale czasowym należy to zrobić. Konferencje dla osób rozpoczynających karierę w Oriflame, nazwane zostały Konferencjami Menadżerskimi.

Kolejnym etapem są zagraniczne Konferencje Dyrektorskie. Jeśli będziesz piął się po szczeblach kariery, szybko zostaniesz Starszym Menadżerem (poziom 24% czyli minimum 7500 punktów premiowych) i utrzymasz go przez minimum 8 z katalogów w ciągu roku zostajesz Dyrektorem Klubu Oriflame i zyskasz możliwość udziału w jeszcze większej liczbie wyjazdów.

W jaki sposób zapewnić sobie regularny udział w Konferencjach Zagranicznych z Oriflame?

Najprościej jest po prostu budować swój zespół w mądry sposób. Ucząc po prostu innych, i wspólnie z nimi wyznaczać cele sprzedażowe oraz rekrutacyjne. Powinieneś zadbać o to aby w Twojej grupie było jak najwięcej osób na poziomie Dyrektora Klubu Oriflame. Wtedy nie tylko Ty  będziesz jeździł za granice z Oriflame, ale także pojedziesz tam ze swoim zespołem!

Konkurs dla nowych konsultantów

Kolejną metodą, dzięki której możesz wyjechać w cudowną podróż z Oriflame, jest po prostu wyjazd na wycieczkę, którą możesz wygrać. Tutaj jednak musisz polegać tylko i wyłącznie na swoim szczęściu. Ja osobiście wolę polegać na swojej pracy, a Ty jaką metodę wybierasz? 🙂

Konkurs dla nowych konsultantów. Zapoznaj się z zasadami i weź udział 🙂

konkurs z Oriflame paryż

Dołącz do Klubu Oriflame i spełniaj marzenia o podróżach

You May Also Like

More From Author