jak zostać konsultantką w oriflame

Kupuj taniej

Kupuj taniej, oszczędzaj, zarabiaj z Oriflame.Oriflame, kosmetyki, katalog, konsultantka kupuj taniej w Oriflame

Kupuj  taniej w Oriflame

– zarejestruj się poprzez tę stronę, i kupuj taniej w Oriflame. Możesz kupować kosmetyki i suplementy oraz akcesoria , nawet wtedy, gdy są objęte  promocją.

Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków

–  pokazując katalog Oriflame znajomym możesz zyskać dodatkowe 100-400zł. Nauczę Cię jak to zrobić, nawet jeśli teraz wydaje Ci się, że nie bardzo masz na to pomysł. Pamiętaj, że katalog to Twoja witryna sklepowa. Możesz również sprzedawać nasz produkty za pośrednictwem sklepu internetowego w programie Beauty Store.

Zdobywaj atrakcyjne nagrody –  od Oriflame

– Jest ich naprawdę dużo, poczynając od nagród w Programie Witamy, poprzez nagrody z Bonusu dla Urody a skończywszy na rabatach i premiach pieniężnych. Wśród nagród znajdziesz nie tylko kosmetyki, ale także suplementy diety oraz sprzęt AGD.

Zamawiaj kiedy chcesz i za ile chcesz

– w Oriflame nie ma limitów zamówienia! Nie musisz też zamawiać z każdego katalogu. Dzięki temu z oferty Oriflame korzystasz, kiedy potrzebujesz. Na zapłatę za zamówione kosmetyki masz aż 14 dni. Aby skorzystać z odroczonej płatności za kosmetyki, należy odesłać papierową wersję wniosku o przyjęcie do Klubu Oriflame oraz wniosek o odroczoną płatność. Dokumenty odsyłamy na adres Oriflame Poland Sp. z o.o. Wołoska 22 02-675 Warszawa

Chcesz zarabiać więcej?

Krok po kroku pokażę Ci , jak możesz stworzyć własny zespół konsultantów Oriflame i zarabiać od kilkuset do kilku tysięcy złotych z obrotu wygenerowanego przez grupę. Niech nie martwi Cię fakt, że masz niewielu znajomych i zupełnie nie wiesz jak wystartować. Nauczę Cię wszystkiego, dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem zdobytym dzięki współpracy z firmą Oriflame.

Dołącz do Klubu Oriflame

O Oriflame

Wizją jest to, by zostać pierwszą na świecie Firmą Sprzedaży Bezpośredniej, przy okazji spełniając marzenia ludzi z całego świata.

KLUCZOWE WARTOŚCI

Bycie razem, Duch i Pasja są to trzy podstawowe wartości Oriflame. Te wartości towarzyszyły Oriflame od samego początku powstania firmy.

Bycie Razem
Ludzie, którzy pracują razem i podzielają te same cele osiągają lepsze rezultaty. Motywują siebie wzajemnie oraz wiedzą, że wspólne działanie jest bardziej opłacalne i satysfakcjonujące niż dążenie do tego samotnie. W Oriflame zespół jest najważniejszy

Duch
Ludzie z podejściem „mogę-zrealizuje” nieustannie dążą do celu. Z pasją i zaangażowaniem osiągaj sukcesy.

Pasja
Skupieni na celu mają siłę, by zmienić świat. Kochają to co robią i wierzą w to. Wiedzą, że mogą coś zmienić w swoim, i nie tylko swoim życiu.

TWOJE MARZENIA NASZĄ INSPIRACJĄ™

Obietnica marki Oriflame – Twoje marzenia naszą inspiracją ™ – jest ściśle powiązana z historią i dziedzictwem firmy. Od 45 lat inspirujemy ludzi i dajemy im szansę realizacji marzeń, dzięki naszemu unikalnemu produktowi jakim jest plan marketingowy. Twoje marzenia naszą inspiracją ™ jest zawsze aktualnym hasłem.  Marzenia ludzi są dla  nas inspiracją  do tworzenia nowych produktów i programów pozwalających osiągnąć sukces

Wierzymy w marzenia.
Każde marzenie jest wyjątkowe i unikalne. Marzenia oraz cele są piękne i bardzo ważne. W Oriflame naszym celem jest, i zawsze było, spełnianie marzeń. Do tego dążymy, każdego dnia. Masz marzenia, wierzysz, ze się spełnią? Wyznaczyłeś sobie cele? Witaj w Oriflame! Tutaj realizujemy cele i pomagamy spełniać najskrytsze marzenia!

Wierzymy w piękno.
Dbamy o Twoją wyjątkową urodę. Dzięki naszym unikalnym szwedzkim kosmetykom, daliśmy milionom osób na całym świecie szansę na zmianę ich życia na lepsze i bardziej kolorowe. Wyglądaj świetnie i czuj się dobrze! Jeśli czujesz się dobrze i masz otwarty umysł, nic Ci nie przeszkodzi w spełnieniu marzeń.

Wierzymy w Ciebie.
Nasza praca zaczyna się tam, gdzie zaczynają się  Twoje marzenia. One są naszą inspiracją. Jqak najwiecej rozmyślaj o tym co dla Ciebie ważne i piękne. Będziemy towarzyszyć Ci w drodze do sukcesu i wspólnie będziemy  realizować cele. Wiara w Twoje możliwości i szacunek dla drugiego człowieka, to postawa. Słuchamy Ciebie. Oriflame tworzy globalną sieć piękna i spełnionych marzeń. Masz marzenia? Chcemy abyś je spełnił!.

 

Leave a Reply