Świąteczne propozycje konsultantki oriflame

Najlepsze propozycje Oriflame na wymarzone prezenty

Prezenty beauty by Oriflame to zawsze najlepszy wybór dla Twoich najbliższych. Nikomu nie znudzi się otwieranie pudełek z kosmetycznymi bestsellerami otulonymi stylowymi i eleganckimi opakowaniami. Żeby mógł dzielić się tą radością, przygotowaliśmy dla Ciebie szaloną ilość propozycji w promocyjnych cenach. Zajrzyj do kończącego się 6 grudnia Katalogu 17 i wypatruj kolejnego – 18-go, aby niczego nie przegapić.

55 wyjątkowych ofert tygodniowych

Oriflame, jak co tydzień przygotowało dla Was świetną cenowo propozycję. Tydzień 50 zaskakuje Wodą toaletową Mens’s Collection Citrus Tonic. Zostały tylko trzy dni, w których kosmetyk można kupić w promocyjnej cenie 25,99 zł. (cena regularna to 68 zł.). Tydzień 51 zaprasza już za trzy dni do zakupu magicznego zapachu dla kobiet Dare.

Adwentowy kalendarz Oriflame

kalendarz adwentowy od konsultantki oriflame

W adwentowym kalendarzu Oriflame codziennie czeka na Ciebie nowa niespodzianka. Większość z nich ważna jest tylko 24 godziny, warto więc odkrywać okienka każdego dnia. Tegoroczna edycja wypełniona jest po same brzegi skarbami, których łączna wartość to 775 zł., ale Ty możesz go kupić za jedyne 299 zł. Dwadzieścia cztery produkty Beauty pomogą Ci w magicznym nastroju spędzić czas do Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Nie czekaj dłużej z zakupem – odliczanie już się zaczęło.

Wybrane oferty z Katalogu 17 Oriflame

Specjalnie dla Ciebie wybrane zostały strzały w dziesiątkę Katalogu 17-go Oriflame, które kupisz w specjalnych cenach razem z pozostałą częścią zamówienia. Należą do nich między innymi kosmetyki męskie: zapachy oraz kosmetyki pielęgnacyjne, a wszystkie około 40% taniej. Dziewczyny, nie zapominajcie o swoich partnerach. Oni też uwielbiają pięknie, kusząco pachnieć w każdej sytuacji. Aż 38 produktów czeka w przedświątecznej kolekcji na Twój wybór.

You May Also Like

More From Author

Leave a Reply