jak zostać konsultantką w oriflame

O mnie

Grzegorz Michałowski

Grzegorz Michałowski o mnie
Grzegorz Michałowski

Kilka słów o mnie..

z firmą Oriflame jestem związany zawodowo od 25 lat. Była to pierwsza w Polsce firma, która oferowała i nadal oferuje wysokiej jakości naturalne szwedzkie kosmetyki  nie testowane na zwierzętach. Bardzo szybko przekonałem się jakie możliwości daje współpraca z Oriflame i szybko zbudowałem zespół, który liczy kilkaset osób, Konsultantów, Menedżerów i Dyrektorów Klubu Oriflame.

Podczas swojej przygody zawodowej poznałem tysiące ludzi i przeszedłem cykl szkoleń, które oferuje firma. Od wielu lat posiadam własną,  dobrze funkcjonującą firmę. Udało mi się ustabilizować finansowo. Jest dla mnie bardzo ważne,  że wiele spośród osób, które zdecydowały się dołączyć do mojego zespołu, również osiągnęły sukces.

Pracuję praktycznie w całej Polsce, współpracuję z osobami z całego kraju. Prywatnie mieszkam w Iławie, mam żonę i dwóch synów. Mieszkają z nami dwa sympatyczne pieski, które wzięliśmy do naszej rodziny ze schroniska. Największą moją pasją są podróże, zwłaszcza te egzotyczne. Podróżowałem z synem koleją transsyberyjską, odwiedziliśmy Syberię i Bajkał.  Dzięki Oriflame zwiedziłem również kawałek świata. Największe jak dotąd wrażenie zrobiła na mnie konferencja zagraniczna w Dubaju i pobyt w hotelu Atlantis Palm Dubai a także konferencje w Rzymie i na Wyspach Kanaryjskich.

Kolejnymi moimi pasjami są jazda na nartach oraz motocyklem. Wszystkie swoje zainteresowania mogę realizować dzięki współpracy z Oriflame. Największą radość daje mi swoboda wynikająca z braku szefa 🙂 a także czas, którego mam zdecydowanie więcej niż pracując na przysłowiowy etat.

W 2016 roku zostałem jednym z Ambasadorów 25-lecia Oriflame w Polsce. Byłem obecny w jednym z katalogów, dostałem również zaproszenie na sesję zdjęciową i filmową. Fotka, która jest na tej stronie pochodzi właśnie z tejże sesji.

 

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do mojego zespołu, jestem pewien, że posiadam wystarczającą wiedzę abym mógł Cię przeprowadzić przez wszystkie szczeble kariery w Oriflame. Serdecznie zapraszam do mojego zespołu.

Twój sukces jest dla mnie bardzo ważny!

Serdecznie Zapraszam

Złoty Dyrektor Klubu Oriflame