O mnie

O mnie

Grzegorz Michałowski

Grzegorz Michałowski o mnie
Grzegorz Michałowski

Kilka słów o mnie..

z firmą Oriflame jestem związany zawodowo od 25 lat. Była to pierwsza w Polsce firma, która oferowała i nadal oferuje wysokiej jakości naturalne szwedzkie kosmetyki  nie testowane na zwierzętach. Bardzo szybko przekonałem się jakie możliwości daje współpraca z Oriflame i szybko zbudowałem zespół, który liczy kilkaset osób, Konsultantów, Menedżerów i Dyrektorów Klubu Oriflame.

Podczas swojej przygody zawodowej poznałem tysiące ludzi i przeszedłem cykl szkoleń, które oferuje firma. Od wielu lat posiadam własną,  dobrze funkcjonującą firmę. Udało mi się ustabilizować finansowo. jest dla mnie bardzo ważne,  że wiele spośród osób, które zdecydowały się dołączyć do mojego zespołu, również osiągnęły sukces.

W 2016 roku zostałem jednym z Ambasadorów 25-lecia Oriflame w Polsce. Byłem obecny w jednym z katalogów, dostałem również zaproszenie na sesję zdjęciową i filmową.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do mojego zespołu, jestem pewien, że posiadam wystarczającą wiedzę abym mógł Cię przeprowadzić przez wszystkie szczeble kariery w Oriflame

Twój sukces jest dla mnie bardzo ważny!

Serdecznie Zapraszam

Złoty Dyrektor Klubu Oriflame