jak zostać konsultantką w oriflame

Oferta Oriflame na ostatnie dni katalogu nr 11

Oferta na ostatnie dni katalogu nr 11. Tylko do poniedziałku 13.08.

Jeśli znalazłaś lub znalazłeś się na tej stronie to znaczy, że jesteś łowcą specjalnych okazji i unikalnych ofert! Oferta na zdjęciu jest specjalną oferta dostępną dla konsultantów Oriflame. Możesz z niej skorzystać tylko w określonym na ulotce terminie i pod określonymi warunkami….

Ale nie obawiaj się nie są to warunki trudne do spełnienia. Po pierwsze zachęcam Cię do zarejestrowania się poprzez stronę mojego serwisu. Pamiętaj jednak, że rejestracja w Oriflame do niczego Cię nie zobowiązuje. Możesz robić zakupy w dowolnym terminie i za dowolną kwotę. Nie ma ukrytych opłat ani żadnych dodatkowych warunków. W zamian możesz skorzystać z takich atrakcji jak ta poniżej. W kilku słowach opiszę te dwa produkty dostępne w promocji, spośród ponad 1200 produktów jakie masz do dyspozycji w sklepie internetowym Oriflame.

Produkty w ofercie specjalnej Oriflame

  • woda perfumowana Amber Elixir Crystal – zmysłowa, tajemnicza, ale także  świeża… Jeśli utożsamiasz się z tymi określeniami to jest to Twój zapach. Zapach jest mieszanką orientu i kwiatów. Dostrzeżesz w niej także nuty bałtyckiego bursztynu i  kwitnącej czarnuszki. Wszystkie te zapachy łączy odrobina słodkości brązowego cukru. Wyjątkowy, wyrafinowany ale bardzo subtelny i bardzo trwały zapach. Synonim luksusu i dobrego smaku. Wszystko to ładnie ukryte w przepięknym i oryginalnym szklanym falkonie w turkusowym przechodzącym w czerń kolorze.

Amber Elixir Crystal – kod 33044 pojemność 50 ml

  • krem na noc Optimals Age Revive – ekspert do zadań specjalnych. Doskonale zadba o Twoją cerę podczas snu. Nie tylko nawilży, ale także odżywi i sprawi, że podczas nocy dasz swojej cerze bogactwo unikalnych, naturalnych, szwedzkich składników. Produkt wystarczająco silny aby zlikwidować pierwsze oznaki starzenia. Wygładzi i spłyci zmarszczki a zarazem nawilży i odżywi. Wypróbuj moc tego kremu i ciesz się piękną promienną cerą o poranku.

Krem na noc Optimals Age Revive – kod 32475 opakowanie 50 ml

Jeśli jesteś tu tylko chwilę i nie chcesz rejestrować się w Klubie Oriflame i korzystać z tego typu ofert, serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia pełnej oferty produktów i akcesoriów Oriflame w sklepie online. Link znajdziesz poniżej,  zostaniesz przeniesiony do oficjalnego sklepu internetowego, gdzie zobaczysz pełną ofertę a ewentualne zakupy sa proste, przyjemne, bezpieczne i przede wszystkim w SPECJALNYCH CENACH.

Sklep Online z produktami Oriflame. Pełna oferta

oriflame oferta

You May Also Like

More From Author