Black Friday oriflame, jak zostać konsultantką oriflame

Oriflame Black Friday

Trwa to, na co wszyscy czekamy cały rok – Oriflame Black Friday. Przeceny do – 60% i niesamowite oferty, codziennie przez dwa tygodnie. To najwyższy moment, żeby przygotować się do świąt i korzystając z okazji zaopatrzyć się świąteczne podarunki dla najbliższych, a także w kosmetyki do makijażu czy wody toaletowe dla siebie.

Eternal Man na życzenie Klientów Oriflame

Powrót Eternal Man na łamy katalogu zawdzięczacie sobie! To na Waszą prośbę Oriflame przywróciła ten nowoczesny, kojący zapach w postaci wody toaletowej. Orientalno-drzewno-bursztynowy z dodatkiem kolendry, kasztanów i drewna marmurowego zapach, emanuje poczuciem pewności siebie i opiekuńczości. Tylko w tym katalogu można go kupić za jedyne 24,99 zł, zamiast 64,90 zł.

Upiększający sen w słoiczku

Niwelująca oznaki przemęczenia maseczka bez spłukiwania NovAge Intense Skin Recharge by Oriflame, dedykowana jest do użytku wieczornego. Dzięki niej skóra w ciągu nocy regeneruje się i odpoczywa. Cena w aktualnym katalogu to 44,99 zł, zamiast 100 zł.

Good As Gold Oriflame

Black Friday nie oszczędza nawet nowości Oriflame. Woda perfumowana Giordani Gold Good As Gold dla niej, to 8 godzin trwałości, nuty złotego szafranu i kwiatu pomarańczy i ikoniczny design flakonu. W tym katalogu za jedyne 99,99 zamiast 160 zł.

You May Also Like

More From Author

Leave a Reply