jak zostać konsultantką w oriflame

Oriflame – program samochodowy

To, że Firma Oriflame nagradza – wszyscy wiedzą. To, że Oriflame ma niesamowite promocje, też już pewnie wszyscy wiedzą, ale czy wiesz, że Oriflame spełnia marzenia? Jeśli chciałbyś posiadać własne auto, to już od poziomu Starszego Menedżera w Oriflame, możesz dołączyć do programu samochodowego i cieszyć się własną Toyotą Aygo!

Oriflame – rozwijaj się, a będziesz miał wybór

Menedżerowie, którzy systematycznie będą się piąć po szczeblach kariery w Oriflame, będą mogli skorzystać z szerokiej gamy samochodów do wyboru. Wystarczy przystąpić do programu dla Złotych Dyrektorów i wyższych tytułów.

Program Samochodowy Oriflame dla Starszych Menedżerów i Dyrektorów

  • Jeśli jesteś Starszym Menedżerem lub Starszym Dyrektorem Oriflame i w katalogu poprzedzającym Katalog Zgłoszeniowy uzyskasz minimum 7500 Punktów Członkowskich Oriflame w Grupie Osobistej, albo 3000 pkt w Grupie Osobistej i jedną grupę 24%.
  • Prowadzisz działalność gospodarczą.
  • Zapoznasz się z indywidualnym celem otrzymanym drogą mailową, wysyłanym w katalogach 4,8,13,17.

Program Samochodowy Oriflame – Złoty Dyrektor

W programie Samochodowym Oriflame dedykowanym złotym Dyrektorom i wyżej czekają super auta marek premium: Volvo, Toyota, BMW, Mercedes. Jeśli tylko masz tytuł Złotego Dyrektora lub wyższy, jeśli spełnisz warunki kwalifikacji i zgłosisz się do Programu na stronie www, jedno z aut może być Twoje. Program trwa trzy lata i jest podzielony na półrocza trwające w katalogach 5-13, 14-4.

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu:

Grzegorz Michałowski

tel. 602 126 476

www.konsultantka24h.pl

You May Also Like

More From Author

Leave a Reply