spełniaj świąteczne marzenia z Oriflame, jak zostać konsultantką oriflame

Piękno Oriflame i Święta wielkich marzeń

Dołącz do Oriflame w katalogach 16 – 18.22 (od 02.11. do 27.12.22) i skorzystaj z nowego Programu Oriflame Witamy, dzięki któremu będziesz mogła celebrować sezon świąteczny z 20% niższymi cenami, a także nagrodami wartymi ponad 640 złotych. Zamień pasję Beauty na początek swojego biznesowego sukcesu. Przy zamówieniach powyżej 50 PC (punkty członkowskie) dostawa jest gratis.

Świat Oriflame czeka na Ciebie

Szwedzkie kosmetyki Oriflame od lat cieszą się opinią wysokiej jakości, wyjątkowej dbałości o skórę i ekologicznym podejściem. Zapraszam Cię do poznania naszej społeczności, która obfituje w ekscytujące wydarzenia i przyjaznych ludzi. Pomogę Ci wdrożyć w życie biznes, dzięki któremu zostaniesz swoim własnym szefem. Jako Partner Biznesowy Oriflame będziesz mogła cieszyć się wyjątkowymi produktami, niedostępnymi dla innych.

Oriflame – 3 kroki do radosnych Świąt

radosne święta oriflame

Żeby spędzić wspaniałe świąteczne dni z Oriflame wystarczy:

  • olśniewać,
  • zrobić dobre wrażenie,
  • i poznać niesamowity sposób na zdrowe smażenie.

Olśniewaj z Oriflame

Olśnisz wszystkich korzystając z dobroczynnych mocy miodu i mleka z Zestawu Milk&Honey Gold by Oriflame, który może być Twój za jedyne 4,90 zł (nagroda pojawi się w kolejnym kroku, przy składaniu drugiego zamówienia). Kremowa konsystencja i słodki zapach miodu, oddziaływują na ciało i zmysły w delikatny aksamitny sposób. W zestawie znajdziesz kosmetyki o wartości 101 zł – kremowy żel pod prysznic, szampon, krem do rąk oraz krem do ciała i rąk.

Zrób dobre wrażenie z Oriflame

W kolejnym – drugim katalogu Oriflame zbierz co najmniej 50 PC, a wodę perfumowaną Giordani Gold Essenza otrzymasz za jedyne 14,90 zł (pojawi się na drugim kroku zamówienia w kolejnym katalogu). Jej wartość katalogowa, to 180 zł. Woda Giordani Gold Essenza jest symbolem ekskluzywnej kobiety dzisiejszych czasów. Platerowana 24-karatowym złotem nakrętka to zachęta do korzystania z czekających Cię wrażeń.

Oriflame rewolucyjny sposób na zdrowe smażenie

Tylko 19,90 zł dzieli Cię od urządzenia do smażenia powietrzem Berlinger Haus BH/9150. Zbierz, jak poprzednio 50 PC w trzecim katalogu, a nagroda pojawi się w drugim kroku zamówienia w kolejnym katalogu. Urządzenie do smażenia powietrzem, jest doskonałym wyborem do przyrządzania mięs, warzyw czy ziemniaków. Dzięki takiemu przygotowaniu potraw nie zmienia się wartość odżywcza składników i zmniejsza się o 80% zawartość tłuszczu. Samo urządzenie jest wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i bezpieczne w użyciu. Pojemność misy to 3,2 l, a koszyka 1,6 kg. Wartość Berlinger Haus BH/9150 to 365 zł.

Dziel się pięknem Oriflame

Jeśli jesteś nowym klubowiczem w okresie pierwszych 3 katalogów, zaproś przyjaciółkę, mamę, siostrę lub całkiem obcą osobę, do klubu Oriflame i pomóż jej zrealizować pierwsze zamówienie za minimum 25 PC, a za jedyne 4,90, będziesz mogła otrzymać wyjątkowo atrakcyjny zapach orientalno-kwiatowy So Feler Together Her lub orientalno-paprociowy So Feler Together Him. Nagroda pojawi się na drugim kroku kolejnego zamówienia.

dzieł się pięknem oriflame

You May Also Like

More From Author

Leave a Reply