podróże z oriflame, jak zostać konsultantką oriflame

Podróże z Oriflame – Maroko 2023

Kraj kontrastów, kolorów, ludzkiego gwaru, zapachów i wszechobecnych influencerów. Piaszczyste wydmy, inne niż gdziekolwiek na świecie, atlantyckie plaże częściowo puste i istny raj dla serferów, dzięki specyficznie ukształtowanemu dnu Atlantyku. Zaproszenie dla wszystkich, którzy spełnią warunki, wysyła Oriflme.

Oriflame Seminarium Menadżerów 2023 w Maroko – szczegóły

Okres kwalifikacji: Katalog 8/2022 – Katalog 7/2023.

Oriflame Maroko – atrakcje

Ci, którzy spełnią warunki postawione przez firmę Oriflame, przodującą markę Beauty zobaczą niesamowity Marakesz – najczęściej odwiedzane przez turystów miasto i była stolica państwa. Jego egzotyka wynika z historii i bliskiego położenia Sahary, a także z tego, że był bardzo ważnym ośrodkiem miejskim. Dzięki temu posiada świetnie zachowaną medinę (stare miasto), a także tradycję handlową kontynuowaną do dziś.

Marakesz, jak i całe Maroko, tworzą niesamowity kalejdoskop kolorów i wzorów. Szalejące zmysły turystów w otoczeniu takiej egzotyki prowokują do robienia niezliczonej ilości zdjęć. Jedno z czterech cesarskich miast nazywane jest Czerwonym Miastem. Budynki wykonane z czerwonego piaskowca i różowej glinki tworzą malowniczy krajobraz.

Oriflame Maroko – co jeszcze zobaczysz

Uczestnicy Seminarium Menadżerów Oriflame, po obejrzeniu największych atrakcji Marakeszu, będą mieli okazję wywieźć z Maroko niezapomniane wrażenia. Meczet księgarzy – Kutubijja, czy Plac Dżemaa el-Fna to najważniejsze symbole tego miejsca. Wieczorami gastronomie raczą turystów lokalnymi specjałami – wybór tajinów, zup (w tym lokalnego hitu – zupy ze ślimaków), mięsa z grilla i miętowej herbaty potrafi zawrócić w głowie.

Jeśli zachwyciła Cię możliwość egzotycznej podróży z Oriflame i chciałbyś poznać zasady kwalifikacji, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Grzegorz Michałowski

Tel. 602 126 476

www.konsultantka24h.pl

You May Also Like

More From Author

Leave a Reply