podróże z oriflame, jak zostać konsultantką oriflame

Podróże z Oriflame – Turcja 2023

Słoneczne plaże i piaszczyste wybrzeża Antalyi, turkusowe wody i luksusowe hotele. Piękna, otoczona murami obronnymi starówka, Złamany Minaret i kaskadowy wodospad Duden, wpadający wprost do morza, otoczony kolorową tęczą z promieni słonecznych przenikających przez miliardy kropelek wody – to wszystko może stać się Twoim udziałem!

Oriflame Seminarium Menadżerów 2023 w Turcji – szczegóły

Okres kwalifikacji: Katalog 9/2022 – Katalog 1/2023.

Oriflame Turcja 2023 – atrakcje

Seminarium Menadżerów Oriflame jest niemal surrealistyczną okazją do podziwiania tureckiej Riviery, której perłą jest najczęściej odwiedzane przez zagranicznych turystów miejsce w całej Turcji – prowincja Antalya ze stolicą Antalya. Piniowe sosny i oliwne gaje, a także niemal tysiąc kilometrów nieziemsko pięknych plaż rozciągniętych między morzami Śródziemnomorskim i Egejskim, co roku przyciągają miliony turystów z całego świata.

Relaks na jednej z bajkowych plaż, zwiedzanie lokalnych zabytków i kosztowanie rzemieślniczych specjałów to, oprócz zawsze interesującego Seminarium Menadżerów Oriflame atrakcje, o które warto powalczyć. Warto dodać, że w Antalyi toczy się bogate i urozmaicone wieloma kulturami życie nocne. Cała portowa zabudowa to kluby i dyskoteki, w których można chłonąć specyficzną atmosferę i bawić się do białego rana przy eklektycznej muzyce.

Oriflame Turcja – co zwiedzić a Antalyi

Pierwszą atrakcją, którą należy zobaczyć, jest na pewno Stare Miasto Antalyi. Jego zabudowa to nawiązujące do historii tego regionu budowle upamiętniające wydarzenia, jakie przez nie przetoczyły losy historii. Uczestnicy Seminarium Menadżerów Oriflame będą mieli okazję zobaczyć m.in. Żłobiony Minaret z okresu panowania Seldżuków w XIII wieku, Meczet Ulu Camii z jego charakterystycznymi kopułami, czy Stary Port – niesamowite miejsce, w którym najbardziej daje się odczuć tureckość tego miasta.

Oriflame Turcja – przyciągająca pięknem i egzotyką natura

W południowej części Kaleici znajduje się park Karaalioglu, w którym spacerując zielonymi alejkami łatwo natknąć się na koty. Zbudowano tu dla nich specjalny dom, gdzie mogą spać na materacach, najeść się i napić. Okolice Antalyi oferują turystom, wspomniany już wcześniej, wodospad Duden – najwyższy w regionie. Znajduje się on przy drodze na najpiękniejsza plaże Antalyi – Lara. Ten, kto wybierze się do Turcji na Seminarium Menadżerów Oriflame, będzie miał okazję do zachłyśnięcia się miejscową kulturą i poznania zwyczajów i tradycji przenikających się z kulturą zachodnią.

Jeśli zachwyciła Cię możliwość egzotycznej podróży z Oriflame i chciałbyś poznać zasady kwalifikacji, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Grzegorz Michałowski

Tel. 602 126 476

www.konsultantka24h.pl

You May Also Like

More From Author

Leave a Reply