jak zostać konsultantką w oriflame

Oriflame – czy opłaca się praca przez internet

Praca przez internet w Oriflame? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie w poniższym wpisie. Ponieważ w Oriflame pracuję zawodowo często je słyszę, zwłaszcza od młodych osób, które większość wolnego czasu spędzają przed komputerem, smartfonem, czy tabletem, ale również od osób starszych, niezależnie od płci. Powiedzmy sobie szczerze… większość z nas marzy o niezależności finansowej, braku szefa oraz długich urlopach 🙂

Oriflame przez internet – możliwości

Większość osób kojarzy firmę Oriflame z kosmetykami, ale coraz więcej – również z suplementami diety – Wellness by Oriflame, jednak podstawowym i najważniejszym w mojej firmie jest produkt trzeci – plan marketingowy.

Czym jest Plan Marketingowy Oriflame…

… i dlaczego możesz, dzięki niemu spełnić marzenia? W tradycyjnym handlu detalicznym, aby sprzedać towar należy go wyprodukować, następnie przeprowadzić kampanię reklamową, tak aby dowiedzieli się o nim potencjalni klienci. Trzeba również zadbać o dystrybucję – hurtownie, przedstawiciele handlowi, sieć sklepów, etc. Wszystko to generuje spore koszty, a w rezultacie płacimy za produkt dużo więcej niż jego realna wartość.

Jest to powód, dla którego poszukujemy towarów, które można nabyć bezpośrednio od producenta lub w dużej hurtowni. To szansa na atrakcyjniejszą cenę. Dotyczy to również zakupów przez internet. W szwedzkim Oriflame jest inaczej niż w tradycyjnym handlu. Kupujesz zawsze bezpośrednio od producenta, a wspomniany powyżej Plan Marketingowy pozwala Ci polecać produkty kolejnym osobom.

Czy zdarzyło Ci się kupić bluzkę w butiku i pochwalić się zakupem koleżance lub koledze? Była miła obsługa, bluzka pierwszej jakości, super cena – dlaczego nie polecić takiego sklepu swoim przyjaciołom? Sam często tak robię, kupując coś z czego jestem zadowolony, tyle, że sklep mi za polecenie nie płaci. Plan Marketingowy Oriflame to nic innego jak – zarabianie za polecanie.

Poniżej przedstawiam Ci grafikę przedstawiającą Szczeble Kariery Oriflame, które może przejść każdy Konsultant. Zwróć uwagę na dół strzałki – wszyscy zaczynają z takiego samego poziomu. Przeliczalne korzyści, nie tylko finansowe, zaczynają się już w momencie polecenia współpracy, zaledwie kilkunastu osobom. Im większą ilość osób, przekonasz do tego, aby kupowały produkty Oriflame z Twojego polecenia, tym więcej Firma Ci zapłaci. Ile dokładnie? O tym przeczytasz tutaj.

praca przez internet w Oriflame

Stąd biorą się korzyści pracy przez internet w Oriflame

Korzystając z szeregu narzędzi dostępnych w internecie, zaproś swoich znajomych oraz osoby, których jeszcze nie znasz, do zapoznania się z ofertą Oriflame. Internet oferuje nieograniczone możliwości pozyskiwania kontaktów. Możesz pracować w wolnych chwilach, w dowolnym miejscu. Jedyne co musisz posiadać, to dostęp do internetu – miejsca, w którym istnieją:

  • portale społecznościowe,
  • fora internetowe,
  • komunikatory (Messenger, WhatsApp),
  • poczta e-mail,
  • własna strona internetowa,
  • aplikacja Oriflame Business.

Wszystko zależy wyłącznie od Twojej kreatywności, zapału do pracy i chęci stworzenia własnego rozwojowego biznesu.

Oriflame przez internet? – Tak!

Pamiętaj, że musisz być wytrwały i konsekwentnie dążyć do wyznaczonego sobie celu. Musisz również być systematyczny. Inwestując odpowiedni poziom zaangażowania, twój dochód pasywny, osiągał będzie coraz wyższy poziom. Kolejnym etapem jest spełnienie się Twojego marzenia o finansowej niezależności, zagranicznych konferencjach, a nawet nowym samochodzie z Programu Samochodowego Oriflame. Z tych możliwości rozwoju, skorzystało w Polsce i na całym świecie, setki tysięcy osób. Dołącz, więc do Rodziny Oriflame w Polsce TUTAJ i zostań konsultantem.

Jeśli chcesz wypróbować jak dobre są produkty made in Oriflame, zapraszam do sklepu on-line 🙂

You May Also Like

More From Author