Czy opłaca się praca przez internet w Oriflame?

Praca przez internet w Oriflame? Ciekawe pytanie, prawda? Postaram się odpowiedzieć Ci na to pytanie w tym krótkim wpisie.

Ponieważ zawodowo zajmuję się pracą w Oriflame, często słyszę takie pytanie, zwłaszcza od młodych osób, które większość wolnego czasu spędzają przed komputerem, smartfonem lub tabletem. Chociaż często tym tematem zainteresowane są również osoby starsze, niezależnie od płci. Bo powiedzmy szczerze… większość osób marzy o niezależności finansowej, braku szefa oraz długich urlopach 🙂

Czy wiedziałeś, że praca przez internet w Oriflame daje Ci właśnie tak duże możliwości?

Jeśli czytasz ten artykuł, pewnie o tym nie słyszałeś. Mogłeś o tym nie wiedzieć, nawet jeśli jesteś konsultantką lub konsultantem Oriflame.

Większość osób kojarzy firmę Oriflame z kosmetykami, a coraz więcej również z suplementami diety Wellness by Oriflame. Jednak podstawowym i najważniejszym produktem dostępnym w mojej firmie, jest trzeci produkt. Nazywa się po prostu plan marketingowy.

Czym jest plan marketingowy Oriflame i dlaczego możesz dzięki niemu spełnić marzenia o których pisałem w akapicie powyżej?

Otóż tak… Krótko i po prostu.

W tradycyjnym handlu detalicznym, aby sprzedać jakiś produkt należy go oczywiście wyprodukować. Następnie odpowiednio przeprowadzić kampanię reklamową, tak aby dowiedzieli się o nim potencjalni klienci. Trzeba również zadbać o dystrybucję produktu – hurtownie, przedstawiciele handlowi, sieć sklepów, centrum dystrybucyjne etc. Wszystko to generuje spore koszty (należy doliczyć podatki, marże itd). W rezultacie kupując jakiś produkt w sklepie, płacimy dużo więcej niż realna wartość tego produktu. Dlatego też, tak często w swoich zakupach poszukujemy produktów kupowanych bezpośrednio od producenta lub dużej hurtowni. Wtedy mamy szanse upolować lepszą cenę. Dotyczy to również zakupów przez internet.

W Oriflame jest inaczej niż w tradycyjnym handlu. Kupujesz zawsze bezpośrednio od producenta jakim jest Oriflame. Wspomniany powyżej plan marketingowy pozwala Ci także polecać produkty swoim znajomym jeśli jesteś z nich zadowolony.

Czy zdarzyło Ci się kupić bluzkę w sklepie i pochwalić się zakupem koleżance lub koledze? W sklepie była miła obsługa, bluzka pierwszej jakości, super cena…Więc dlaczego nie polecić tego sklepu swoim przyjaciołom? I SUPER! Sam często tak robię, kupując coś fajnego z czego jestem zadowolony… Tyle że sklep mi za polecenie nie zapłaci….

Plan marketingowy Oriflame to nic innego jak ZARABIANIE ZA POLECANIE

Poniżej przedstawiam Ci prostą grafikę przedstawiającą szczeble kariery, które może przejść każdy konsultant. Zwróć uwagę na dół tej strzałki. Wszyscy zaczynają z takiego samego poziomu. Fajne korzyści, nie tylko finansowe zaczynają się już wtedy, gdy polecisz współpracę z Oriflame kilkunastu osobom.

praca przez internet w Oriflame

Bez wdawania się w matematyczne szczegóły. Im większą ilość osób przekonasz do tego aby kupowały produkty firmy Oriflame z Twojego polecenia, tym więcej Oriflame Ci zapłaci. Ile dokładnie? O tym przeczytasz tutaj.

Jednak zasada jest prosta, im więcej osób skorzysta z Twojego polecenia tym więcej zarobisz.

I dlatego praca przez internet w Oriflame daje tak wiele możliwości

Możesz korzystać z szeregu narzędzi dostępnych w internecie, aby zaprosić swoich znajomych oraz osoby, które jeszcze nie znasz do tego do skorzystania z oferty jaką daje Oriflame. Internet oferuje wręcz nieograniczone możliwości pozyskiwania kontaktów. Możesz pracować w wolnych chwilach, w dowolnym miejscu. Musisz mieć jedynie dostęp do internetu. Miejsc, w których możesz poszukiwać potencjalnych konsultantów, jest bez liku. Poniżej wymienię kilka z nich:

  • portale społecznościowe
  • fora internetowe
  • komunikatory (Messenger, WhatsApp)
  • poczta e-mail
  • własna strona internetowa
  • aplikacja Oriflame Business

I wiele innych…Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności.

Praca w Oriflame przez internet? Jak najbardziej TAK!

Pamiętaj, że jak w każdym przypadku, takie zajęcie wymaga wytrwałości, a przede wszystkim systematyczności. Także nie obiecuję Ci od razu nie wiadomo jakich sukcesów. Jednakże przy odpowiednim zaangażowaniu jesteś w stanie po pewnym czasie osiągnąć dochód pasywny na całkiem przyzwoitym poziomie. W kolejnym etapie możesz spełnić swoje marzenia o niezależności finansowej, wziąć udział w konferencjach zagranicznych, a także odebrać swój samochód w Programie Samochodowym Oriflame. Z tych możliwości skorzystało w Polsce i na całym świecie tysiące osób.

Serdecznie Cię zachęcam do wypróbowania możliwości jakie daje Oriflame.

Jeśli ten krótki artykuł przekonał Cię do tego, że praca w Oriflame przez internet może być opłacalna, będę Ci bardzo wdzięczny jeśli wypełnisz formularz dostępny na tej stronie i dołączysz do mojego zespołu.

Pamiętaj także, że zawsze możesz liczyć na moją pomoc oraz wsparcie. Twój sukces jest dla mnie bardzo ważny!

A jeśli chcesz wypróbować jak dobre są produkty made in Oriflame, zapraszam do sklepu on-line 🙂