jak zostać konsultantką w oriflame

Oriflame – Program Dobra Forma w 12 tygodni

program dobra forma w 12 tygodni

Program Dobra Forma w 12 tygodni, to miejsce dla uczestników programu promującego zdrowy tryb życia, wspierany przez suplementy diety Wellness by Oriflame. Znajdziesz tu wszystkie informacje o programie. Dowiesz się jak stosować suplementy Wellness by Oriflame. Znajdziesz również wpisy na temat zdrowego odżywiania i utrzymania dobrej kondycji. Dowiesz się jak zadbać o piękny wygląd swojej skóry, włosów oraz paznokci.

Program Dobra Forma w 12 tygodni

Proste plany żywieniowe, sporo motywacji do działania, triki organizacyjne oraz szkolenia dietetyczne. Nasze plany żywieniowe, czyli Program 12 tygodni to specjalnie opracowane moduły, które doprowadzą Cię do celu.

Dlaczego 12 tygodni?

Potrzebujesz 21 dni, aby wprowadzić nowy zwyczaj, nowy nawyk. Jednak, aby się ugruntował i stał Twoim stylem życia musisz mu poświęcić więcej czasu – minimum 12 tygodni! Tyle potrzebujesz, aby wprowadzić zdrowe nawyki i zobaczyć pierwsze efekty – poprawę zdrowia i samopoczucia. Jeśli się odchudzasz, to zobaczysz pierwsze duże zmiany w swoim ciele, a utrata kilogramów będzie znaczna. Każdy może wybrać odpowiedni dla siebie wariant, w zależności od tego czego w danym momencie potrzebuje.

Pokażę Ci, że zdrowe odżywianie może być proste, szybkie i wcale nie musi być drogie. Koktajle Wellness są szybkie i proste do przygotowania Suplementy, które Ci proponuję są przebadane klinicznie, a to rzadkość na polskim rynku. Aktywność fizyczna, może być przyjemnością i ciekawą formą spędzania wolnego czasu. Na pewno nie znajdziesz na tej stronie skomplikowanych i pracochłonnych przepisów a także ciężkich planów treningowych.

Jak zostać uczestnikiem Programu Dobra Forma w 12 tygodni?

To bardzo proste. Wypełniasz formularz rejestracyjny na stronie lub prosisz o kontakt, a ja zakładam Ci subskrypcję na zakupy i dzięki temu będziesz mógł kupić suplementy diety Wellness by Oriflame w specjalnej cenie. Otrzymasz także dostęp do jadłospisów oraz wsparcie online profesjonalnego dietetyka. Będziesz mógł także korzystać i wymieniać się doświadczeniami z pozostałymi uczestnikami programu.

Jadłospisy wellness do pobrania

Pobierz przykładowy jadłospis 1600 kcal z wykorzystaniem koktajli wellness

Pobierz przykładowy jadłospis 2300 kcal z wykorzystaniem koktajli wellness

Dowiedz się już teraz jak zadbać o zdrowe włosy i paznokcie.

Sprawdź jak przygotować smaczny i zdrowe śniadanie białkowo- tłuszczowe

Poczytaj również jak zadbać o odporność swojego organizmu

Więcej informacji na temat suplementów Wellness by Oriflame znajdziesz również tutaj.

You May Also Like

More From Author