jak zostać konsultantką w oriflame

Program samochodowy Oriflame

Idea programu

Program Samochodowy Oriflame powstał po to, aby wyróżnić konsekwentną pracę i zaangażowanie Dyrektorów Klubu Oriflame. Jest dodatkowym narzędziem motywującym i wspierającym codzienną pracę. Możliwość otrzymania auta jako dodatkową nagrodę za pracę w Oriflame jest bardzo atrakcyjna. Do 2018 roku skorzystało z tej możliwości około 150 osób. Mam przyjemność być jedną z nich 🙂

 

Kto może skorzystać z  programu?

Program Samochodowy skierowany jest do Dyrektorów Klubu Oriflame. Mogą z niego skorzystać Dyrektorzy od poziomu Złotego wzwyż. Pierwszą grupę stanowią właśnie Dyrektorzy Złoci, czyli osoby które w swojej strukturze sprzedaży posiadają minimum dwie odłączone grupy na poziomie 24%. Drugą grupę stanowią Starsi Dyrektorzy Złoci oraz Dyrektorzy Szafirowi, są to osoby, które posiadają trzy lub cztery odłączone grupy 24%. Do ostatniej grupy zaliczają się Dyrektorzy Diamentowi i wyższe tytuły, czyli osoby posiadające minimum sześć grup na poziomie 24%. Każda grupa, dla której jest skierowany program ma możliwość odebrania innego modelu auta. Zasada jest prosta, im wyższy tytuł w Klubie Oriflame tym wyższy model auta 🙂

 

Założenia programu

Tak jak opisałem powyżej, z programu mogą skorzystać wszystkie osoby od poziomu Dyrektora Złotego wzwyż. Udział w Programie  Samochodowym Oriflame jest dobrowolny. Wygląda on w ten sposób, że osoba decydująca się na udział w Programie, otrzymuje cele sprzedażowe na najbliższe trzy lata i podpisuje umowę z leasingodawcą. Następnie zamawia samochód od dealera. Oriflame w przypadku spełnienia celów sprzedażowych opłaca w całości lub części (jeśli plan nie jest wykonany w całości) ratę leasingową za samochód. Po trzech latach, konsultant ma możliwość odebrania innego nowego modelu auta.

Dostępne modele w Programie Samochodowym Oriflame

  • Volvo V40 to kompaktowy hatchback, jest dopasowany do miasta. Posiada dynamiczny silnik i sprawnie się nim porusza zwłaszcza po ciasnych drogach. Jednak, w trasie również się sprawdza, jest bardzo wygodny i bezpieczny, Mam przyjemność jeździć tym modelem na co dzień.
  • BMW Serii I. Robi wrażenie. Sportowa sylwetka i fajny design. Niezawodność i jakość materiałów, z których został wykonany jest na najwyższym poziomie.
  • Nowe Volvo XC40 Zdobywca nagrody Car Of The Year Nowe Volvo XC40,  SUV z charakterem. Luksus i bezpieczeństwo. Piękne i dające dużo frajdy z jazdy auto.
  • BMW Serii III. Eleganckie i sportowe….
  • Volvo XC 60. Mocny i duży SUV.  Idealny zarówno na miejskie jak i dalekie podróże. Samochód najwyższej klasy, bezpieczny, luksusowy, komfortowy
  • Nowe BMW X3 samochód z najwyższej półki. Na temat jego atutów można by długo pisać. Lepiej osiągnąć tytuł Dyrektora w TOP 15 Polska i siadać za kierownicę.
  • Ja osobiście wolę Volvo, ale fajnie jest mież możliwość wyboru.

Volvo

BMW

Oriflame rejestracja Volvo BMW Program samochodowy
Program samochodowy Oriflame