jak zostać konsultantką w oriflame

Rejestracja

rejestracja oriflame

 

Rejestracja w Oriflame jest bardzo prosta. Wypełniasz  po prostu pola w formularzu rejestracyjnym.

Od tej chwili możesz cieszyć się przywilejami dostępnymi tylko dla konsultantów.

Pamiętaj, że rejestracja w klubie nie jest zobowiązująca, jeśli nie złożysz żadnego zamówienia, Twoje dane zostaną automatycznie usunięte po kilkunastu dniach.

Aktywacja konta następuje po złożeniu pierwszego zamówienia. Jako Konsultant Oriflame będziesz mieć możliwość spotkania innych ludzi, którzy tak jak i Ty zainteresowani są pięknem i własnym biznesem. Możesz liczyć na wsparcie osób, które rozwinęły już swój biznes i teraz szkolą innych z tego zakresu. W przyjaznym otoczeniu poznasz też lepiej nasze produkty oraz skorzystasz z porad ekspertów.

Zapisz się do Klubu Oriflame i zacznij nową przygodę, która może zmienić Twoje życie. Pokaż katalog swoim znajomym, sąsiadom lub współpracownikom, i zbierz od nich zamówienia – w ten sposób zarobisz swoje pierwsze pieniądze.

Wyglądaj świetnie, Zarabiaj pieniądze, Baw się doskonale to wartości jakimi szczyci się Oriflame

Wyglądaj świetnie

Dzięki unikalnym kompozycjom składników, z których zostały stworzone kosmetyki Oriflame mamy możliwość cieszyć się naturalnym pięknem. Naturalne składniki, unikalny skład oraz najwyższej jakości suplementy diety Wellness by Oriflame gwarantują, że będziemy wyglądać pięknie i czuć się wspaniale. Oriflame dba o nasz wizerunek na zewnątrz i zdrowie na co dzień. Zachowujemy piękny wygląd i zdrowie na długie lata

Zarabiaj

Pokazuj katalog, opowiedz swoim znajomym, rodzinie i przyjaciołom, jak przyjemnie być Konsultantką lub Konsultantem Oriflame. Sporządź listę znajomych i zaproś ich do Klubu. Stwórz swój własny zespół i zarabiaj dzięki unikalnym możliwością jakie daje Oriflame. Możesz pracować gdziekolwiek chcesz, także przez internet. Możesz stworzyć dochód pasywny, a członkostwo w Klubie i korzyści z tego wynikające, w przyszłości przekazać swoim bliskim. To naprawdę się opłaca!

Baw się

Podróżuj z Oriflame, bierz udział w wyjątkowych konferencjach zagranicznych i seminariach. Każdy wyjazd to przygoda, nowe miejsca, nowi ludzie i przyjaźnie. Pracuj i baw się realizując swoje marzenia. To nie slogany i hasła, możesz rozpocząć swoją własną przygodę już dzisiaj.

Zapraszam!

Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja do Klubu Oriflame

Poczytaj również jak zostać Konsultantką Oriflame

Leave a Reply