kosmetyki świąteczne w prezencie od oriflame, zostań konsultantką oriflame

Świąteczne promocje Oriflame w zasięgu ręki

Zestawy Wellness Oriflame polecają się w niezwykłej promocji. Od Katalogu 17 można zdobyć dodatkowe 20% punktów członkowskich przy zakupie każdego z nich. Dla zestawu Energia i Odżywianie oznacza to 14 PC więcej, dla Kontroli Wagi – 24 PC więcej, dla Wellnesslife + Sylwetka – 13 PC więcej, a dla Wellnesslife + Utrata Wagi to 19 PC więcej. Oriflame zapewnia jednocześnie pełną wartość punktową na każdym etapie subskrypcji.

wellness by oriflame promocja

Oferta subskrypcji Wellness by Oriflame 2+1 gratis

Zdecyduj się na najlepsze produkty Wellnessowe Oriflame przez 2 katalogi, a już w trzecim otrzymasz produkt za jedyne 1% ceny! Lepiej być nie może – zdrowie z Wellness non stop! Ta niesamowita subskrypcja przyspiesza otrzymywanie produktów w promocji i obdarowuje Cię pełną pulą PC nawet za produkt w cenie 1%. Uwaga – promocja trwa tylko do wyczerpania zapasów.

oferta specjalna wellness by oriflame 2+1 gratis

Prezenty, prezenty, prezenty od Oriflame

Zwróćcie też uwagę na Ofertę Specjalną Oriflame i zbierzecie 100-199 PC w Katalogu 17, a będziecie mogli wybrać swój Świąteczny prezent od Oriflame już Katalogu 18. Do wyboru macie same perełki:

  • woda perfumowana Amber Elixir Mystery (50 ml za 19,90 zł.),
  • woda toaletowa So Fever Together Him (50 ml za 14,90 zł.),
  • zestaw: złuszczający żel pod prysznic North For Man PowerMax 50 ml, woda toaletowa Venture Power 75 ml (zestaw w cenie 19,90 zł.),
  • zestaw: balsam do ciała i rąk z szafranem i paczulą Essense&Co.. 300 ml, płyn do mycia ciała i rąk Essense&Co.. 300 ml (zestaw za jedyne 17,90 zł.).

Klubowicze, którzy wypracują więcej niż 200 PC w Katalogu 17 mogą skorzystać z programu Klub Super Sprzedawców Oriflame i odebrać rabaty w wysokości 8% i 12% w następnym katalogu.

Oriflame zmieni Wasze życie – Klub Super Sprzedawców

klub super sprzedawców oriflame

Rozpocznij zmiany na lepsze i zostań Super Sprzedawcą Oriflame. Co zyskasz? Rabaty na wszystkie produkty, gwarantowaną nagrodę i swobodę wyboru. Dwa poziomy Programu – Premium i Ekspert, zapewniają, że masz szanse na coraz bardziej atrakcyjne nagrody. Jakie są zasady poziomu I?

  • Rabat jest naliczany od Cen Członkowskich punktowanych produktów w katalogu kwalifikacji,
  • można go wykorzystać tylko w pierwszym zamówieniu po katalogu kwalifikacji,
  • jego kwota będzie widoczna na pierwszym kroku, w sekcji Nie przegap oferty
  • i nie może stanowić więcej niż 90% zamówienia.

Poziom II – Ekspert to minimum 300 PC zebranych w Katalogu 17, za które otrzymasz rabat w wysokości 12%. Maksymalne zamówienie, od którego naliczany jest rabat to 600 PC, natomiast reszta zasad jest taka sama, jak w Poziomie I. Warto zaznaczyć, że oba poziomy nie łączą się ze sobą, a Program Super Sprzedawców Oriflame wyklucza się z Programem Witamy.

You May Also Like

More From Author

Leave a Reply