jak zostać konsultantką w oriflame

Termiczne kubki od Oriflame

Dwa termiczne kubki, otrzymasz od Oriflame za jedyne 29,99 zł

Co takiego w tym tygodniu otrzymasz od Oriflame?

Oferta ważna tylko do 10.09.2018. Tylko i wyłącznie dla aktywnych konsultantów składających zamówienie w dniach 06.09 – 10.09. Termiczne kubki są dostępne tylko dla konsultantów spełniających kryterium minimum 50 pp w jednym zamówieniu. Lubisz podróżować? Tak, domyślam się odpowiedzi 🙂 Oriflame jak widać to nie tylko kosmetyki i suplementy diety Wellness. To także mnóstwo akcesoriów, torebki, kosmetyczki, pędzle, myjki do ciała a także sprzęt AGD i przydatne w codziennym użytkowaniu takie oto kubki jak te na zdjęciu poniżej.

Oriflame daje możliwość uczestnictwa w wielu programach dla Konsultantów

To program Bonus dla Urody, to także Program Witamy dla nowych Konsultantów Oriflame oraz co tydzień oferta specjalna. Są jeszcze programy specjalne dla osób, które chcą się rozwijać. Jest Bonus za Awans, Program Samochodowy a także Konferencje Zagraniczne. Rozpisałem się 🙂 a miało być o kubkach… Takie oto kubki otrzymasz od Oriflame:

  • wyjątkowo szczelne
  • podwójna  ścianka i wkład ze stali nierdzewnej
  • cztery wzory oraz ciekawy design
  • ergonomiczny kształt
  • duża pojemność.

Gorąca kawa na drogę do szkoły lub pracy?  A może herbata z cytryną i sokiem z dodatkiem imbiru na spacer do lasu? Wybierasz coś chłodnego? Może być cola lub oranżada? Przygotuj  swój ulubiony napój,  dokładnie tak jak lubisz, nie tylko w  odpowiedniej temperaturze i w najlepszej możliwej oprawie (wybierz swój ulubiony kolor, wszak masz aż cztery wzory do wyboru), ale także zachowując jego smak oraz zapach!

Oczywiście jeśli chcesz, możesz się podzielić nie tylko napojem 🙂 Kubek spraw w prezencie komuś bliskiemu. Jestem pewien, że będzie mile zaskoczony praktycznym, ale jakże pomysłowym oraz unikalnym prezentem. Fajne, ciekawe pastelowe kolory oraz wzory. Duża pojemność, która pozwoli Tobie oraz bliskim rozkoszować się gorącym lub schłodzonym napojem. Wygodne uchwyt (kubki nie wyślizgują się z dłoni). Bezpieczny atestowany i dopuszczony do kontaktu z żywnością materiał, z którego wykonane są kubki, da Tobie pewność, że kawa, herbata, czy też zimny napój nie stracą nic ze swojego smaku przez długi czas. Takie i nie tylko takie prezenty tylko w Oriflame.

Zostań konsultantką lub klientką, serdecznie  zapraszam na zakupy do sklepu on-line.

Pełną ofertę Oriflame znajdziesz tutaj

oriflame oferta kubki termiczne

You May Also Like

More From Author