wellness by oriflame zostań konsultantką

Wellness by Oriflame

Dawno nie wspominaliśmy o niezastąpionych produktach Wellness, a jest to propozycja dotycząca naszego zdrowia i warto się z nią zapoznać. Eksperci Oriflame dbają o jakość każdego oferowanego towaru, dlatego spokojnie możesz z nich korzystać, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo. Wellness by Oriflame to suplementy diety, z którymi zadbasz o zdrowie, figurę i energię.

Oriflame – rytuał Wellness

Rytuały pomagają nam systematyzować działania i sprawiać, że są one efektywniejsze, dlatego Oriflame przygotowało specjalny rytuał dla produktów Wellness, pokazując, jak wprowadzić je do codzienności. Przede wszystkim codziennie przyjmuj witaminy, składniki mineralne i kwasy omega-3. W tym celu Firma przygotowała zestawy dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dzięki którym nie musisz codziennie wyjmować pigułek z kilku słoiczków. 

Otwierasz jedną saszetkę i gotowe. W zestawach znajdziesz: 12 witamin, 10 minerałów (wit. B6, C, D), magnez, cynk, kwasy omega-3, przeciwutleniacze i astaksantynę. Po drugie zbuduj swoją odporność, szczególnie teraz w okresie chłodów i wzmożonych opadów deszczu i śniegu. Możesz to zrobić za pomocą białka, błonnika i silnych oksydantów. Po trzecie, kiedy brakuje Ci czasu na posiłek, możesz zastąpić go zdrową przekąską – batonem, koktajlem lub zupą Natural Balance. Możesz je przygotować w ciągu kilku minut.

Akcesoria Wellness by Oriflame

Żeby ułatwić swoim Klientom i Konsultantom spożywanie Wellness-owych produktów Oriflame oferuje wszystko, co tylko może to zapewnić: termosy na gorące zupy, szejkery na SuperShaki zastępujące cały posiłek, kubki na witaminowe boostery, worki do transportu wszystkiego co chcemy mieć przy sobie, a nawet pudełka prezentowe, jeśli zechcecie zatroszczyć się o czyjeś zdrowie i figurę. W akcesoriach strefy Wellness znajdziesz również zestaw taśm oporowych do ćwiczeń i szejker ze specjalną miarką.

Produkty do kontroli masy ciała Wellness by Oriflame

Bardzo ważny w strefie Wellness jest bogaty wybór produktów do kontroli masy ciała. Znajdziesz tutaj pyszne SuperShaki o smaku waniliowym i czekoladowym, przygotowane na podstawie diety nordyckiej, bogatej w naturalne składniki, białka roślinne, błonnik pokarmowy, zdrowe tłuszcze oraz 23 witaminy i minerały. Kolejnym produktem do kontroli masy ciała są boostery (owoce tropikalne i mokka), które przygotowuje się razem z superShakiem waniliowym. Boostery nie zawierają sztucznych aromatów, konserwantów, słodzików i nabiału. Pozostałymi produktami z tej dziedziny są: koktajle Natural Balance (waniliowy, truskawkowy i czekoladowy), zupy (pomidorowa i szparagowa) oraz batony proteinowe.

You May Also Like

More From Author

Leave a Reply