Wellness

Wellness

Oriflame dba o to, by wszystkie produkty Wellness by Oriflame były opracowywane i wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Skuteczność i bezpieczeństwo naszych produktów są zawsze poparte badaniami klinicznymi. Czy jesteś gotów, by czuć się wspaniale i wyglądać pięknie?

Zdrowa cera, dużo energii i szczęście wymalowane na twarzy – dzięki zdrowie uroda schudnijnaszym produktom wszyscy zobaczą, jak jesteś zdrowy!

Wellness Pack dla niej i dla niego dostarczy Twojemu organizmowi niezbędnych składników mineralnych oraz przeciwutleniaczy, które pozwolą Ci dłużej zachować młodość – wewnątrz i na zewnątrz. Kwasy Omega 3, astaksantyna, multiwitaminy i minerały – wszystkie zamknięte w wygodniej saszetce. Nazywamy to procesem przeciwstarzeniowym od wewnątrz.

Zarządzanie wagąkoktajl proteinowy schudnij naturalnie

W laboratoriach Wellness wierzymy w to, że utrata wagi to coś więcej, niż chwilowe ograniczenie ilości spożywanych kalorii – to styl życia. Dlatego nasze koktajle i zupy Natural Balance zostały stworzone tak, że idealnie wpasują się w cały Twój styl życia – ułatwią Ci walkę ze zbędnymi kilogramami, a następnie pomogą utrzymać dobrą kondycję.

Zdrowie dzieci

Wszyscy chcemy, żeby dzieci rosły zdrowe i szczęściwe. Dlatego stworzyliśmy Suplementy dla dzieci. naturalne i zdroweprodukty WellnessKids, proste, bezpieczne suplementy diety najwyższej jakości dla dzieci, które zapewnią Twojemu wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla normalnego, zdrowego rozwoju dziecka, każdego dnia.

Specjalne rozwiązania

Szukasz specjalistycznego rozwiązania dla zdrowia lub urody, takiego jak na przykład wzmocnienie włosów i paznokci? Chcesz zastąpić swoje nie najlepsze nawyki żywieniowe czymś bardziej naturalnym? Trafiłeś we właściwe miejsce!Zdrowe włosy i paznokcie. suplementy

12-tygodni dla zdrowia

Dołącz do 12- tygodniowego Programu Zdrowie i Programu Schudnij. Aby uzyskać więcej informacji o programach żywieniowych skontaktuj się z  doradcą żywieniowym.

Kontakt: Ewa Michałowska kom. 510 248 915

Tu możesz kupić produkty Wellness by Oriflame