jak zostać konsultantką w oriflame

Witaj w Oriflame

Witaj w Oriflame. Specjalna oferta dla osób, które regularnie składają zamówienia.  Oferta ta skierowana jest tylko i wyłącznie do Konsultantów. Wyjątkowy zestaw produktów możesz odebrać już za 29,99 zł. W skład zestawu wchodzą woda toaletowa Love Potion oraz podkład ujędrniający Giordani Gold by Oriflame w kolorze Light Ivory.

Krótki opis opis wyjątkowych produktów

  • Love Potion – ekscytujący zmysłowy zapach, ale jakże trwały i piękny. Jeśli jesteś zwolenniczką orientalnych zapachów to woda Love Potion jest właśnie dla Ciebie. Czekolada, imbir, a także biała lilia. Piorunująca i zarazem pociągająca mieszanka stworzona dla kobiet mających naturę uwodzicielki 🙂

Piękny flakon w kolorze burgundu i czerwieni kryje 50 ml tej wyjątkowej mieszanki pięknych zapachów. Kod produktu – 22442

  • Giordani Gold by Oriflame – podkład ujędrniający. Idealnie rozświetla i wygładza skórę, a przede wszystkim bardzo lekki i trwały. Zawiera ekstrakt z białej trufli znany ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Podkład, który powinnaś mieć w swojej kosmetyczce. Luksusowy a zarazem niedrogi. Dedykowany dla każdego typu skóry a także w każdym wieku. W zależności od cery, możesz zastosować następujące odcienie:

Natural Beige – kod 32051

Light Ivory – kod 32049

Porcelain – kod 32047

Rose Beige – kod 32050

Light Rose – kod 32048

Opakowanie zawiera 15 ml podkładu. Szklana butelka zaopatrzona jest w wygodny i przede wszystkim higieniczny aplikato. Pamiętaj, że aby skorzystać z takiej oferty, powinnaś złożyć zamówienie za ponad 50 pp. Jet to niewielka kwota, około 200 zł, a sama wartość zestawu to blisko 190 zł! Warto być aktywnym w Oriflame i korzystać z takich wspaniałych promocji. Pamiętaj jednak zawsze wpisać odpowiedni kod na swoim zamówieniu. Z tej niezwykłej promocji możesz skorzystać tylko jeden raz, nie ma wielokrotności, jednakże takie oferty cenowe pojawiają się kilka razy w ciągu jednego katalogu.

Witaj w Oriflame – zarejestruj się już dziś i poluj na niesamowite okazje

Jeśli jednak masz zamiar zrobić zakupy bez rejestracji, zapraszam  Cię do oficjalnego sklepu Oriflame. Szybko, wygodnie a przede wszystkim bezpiecznie i w doskonałych cenach!

Kliknij TUTAJ i przejdź do sklepu internetowego Oriflame.

 

Witaj w Oiflame

You May Also Like

More From Author