jak zostać konsultantką w oriflame

Jak zostać konsultantką Oriflame

jak zostać konsultantką Oriflame

Być może wiele osób zadaje sobie pytanie, jak zostać konsultantką lub konsultantem Oriflame – szczególnie jeżeli są miłośnikami kosmetyków, zdrowego trybu życia i pragną zarobić dodatkowe pieniądze. Dlatego zapraszam do zarejestrowania się za pośrednictwem mojej strony – zostań konsultantką Oriflame!

Co daje rejestracja w Oriflame?

Rejestrując się w klubie, masz szansę na dodatkowy zarobek, ale nie tylko. Możesz kupować kosmetyki Oriflame w cenie hurtowej (nawet wówczas, gdy już są objęte promocją). Zawsze masz do dyspozycji najnowszy katalog (a w nim jak zwykle najlepsze i najciekawsze promocje). Rejestracja wcale nie jest skomplikowanym procesem, cała operacja trwa 5 minut, a jedynym warunkiem jest ukończenie szesnastego roku życia. Jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek dodatkowe pytania, zawsze chętnie udzielę Ci wyczerpujących informacji. Wystarczy tylko się ze mną skontaktować. Członkostwo w klubie nie jest zobowiązujące, w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. Wystarczy po prostu przestać składać zamówienia.

Jakie jeszcze korzyści daje praca w Oriflame?

Możesz zarabiać na sprzedaży kosmetyków w bardzo prosty sposób – pokazując aktualny katalog znajomym i tym samym zyskać nawet 100-400 zł. Jeśli nie masz na to pomysłu i nie wiesz, jak zachęcić innych do zamówienia kosmetyków – bez obaw! Nauczę Cię, jak to wykonać. Nie krępuj się zadawać pytania – chętnie rozwieję Twoje wątpliwości i wyjaśnię, jak zostać konsultantką. Wprowadzę Cię w niezwykły świat szwedzkich kosmetyków. Podejmując ze mną współpracę, zyskujesz dużą szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród (zarówno tych ode mnie, jak i od Oriflame).

Gdzie znajdziesz szczegółowe zasady współpracy?

Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej – również dotyczące tego, jak dołączyć do naszego klubu. Pokażę Ci, jak możesz stworzyć własny zespół i zarabiać od kilkuset do kilku tysięcy złotych z obrotu wygenerowanego przez grupę. Zamówienia możesz składać wtedy, kiedy chcesz, nie ma w tym kierunku żadnych wymogów. Natomiast czas na uregulowanie płatności za faktury wynosi 14 dni. Przekonaj się, jak zostać konsultantką kosmetyków i wyglądać piękniej!

Od czego zacząć?

Wystarczy wypełnić prosty formularz dostępny na mojej stronie. Automatycznie otrzymasz link aktywacyjny oraz numer członkowski w klubie. Aby zostać pełnoprawną konsultantką, wystarczy złożyć dowolne zamówienie i cieszyć się ze wszystkich możliwości, jakie daje praca w Oriflame.

Aktualny Program Witamy dla Nowych Konsultantów

Podróżuj z Oriflame po całym świecie