Budowanie struktur w Oriflame

Zastanawiasz się co zrobić, aby Twoje dochody były coraz wyższe? Klucz do sukcesu to ciężka praca, która wymaga zaangażowania i poświęcenia kilku godzin dziennie na rozwijanie swojego interesu. Oczywiście, im więcej klientów, tym więcej czasu należy poświęcić na ich obsługę. Jednak warto pamiętać, że to od ich ilości zależy wysokość Twojego dochodu. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i zostaniesz konsultantką Oriflame, a dodatkowo poza wynagrodzeniem zyskujesz jeszcze dobre kosmetyki w promocyjnych cenach, a także próbki i akcesoria, czy nawet wysokiej jakości sprzęt AGD!

Jak zdobywać klientów
Nic prostszego! Swój link do najnowszego katalogu możesz umieścić praktycznie wszędzie – na Facebooku, Instagramie, czy Twitterze. Z doświadczenia wiemy, że dobrym sposobem na przekazanie informacji o najnowszym katalogu jest również jego publikacja na lokalnych stronach, np. na forach dyskusyjnych o Twojej okolicy lub na blokach ogłoszeń.
Dobrym sposobem na budowanie struktur sprzedaży w Oriflame i poinformowanie swoich potencjalnych klientów o Twojej działalności jest tzw. poczta pantoflowa. Łatwo zacząć od poinformowania swoich najbliższych, np. znajomych i rodziny, o obecnym katalogu. W bardzo szybkim czasie zaczną się do Ciebie zgłaszać „koleżanki koleżanek”, którym zostałaś polecona. Możesz również poprosić swoich znajomych o udostępnienie Twojego linku – dzięki temu uzyskasz jeszcze większy zasięg!

Przydatne porady
Radzimy również, byś na bieżąco śledziła nowinki z branży – nowe produkty, serie, promocje. Wszystko to z pewnością zainteresuje Twoich klientów. Pamiętaj, aby przekazywać im te informacje. Zachęcamy także, abyś sama wypróbowała najpierw polecane przez Ciebie produkty. Ile razy zdarzyło Ci się, że Twoja najlepsza przyjaciółka, czy koleżanka z pracy poleciła Ci produkt, który całkowicie odmienił Twoje życie?


Budowanie struktur sprzedaży w Oriflame pozwala również na uzyskanie tzw. ‘dochodu pasywnego’. Jest to stała wypłata, która zostaje Ci doręczona po złożeniu zamówienia osobistego na 100 pp. Już dzisiaj wypełnij formularz i zostań konsultantką Oriflame – taka praca to prawdziwa przyjemność przynosząca zyski!