Budowanie struktur w Oriflame,jak zostać konsultantką w oriflame

Oriflame – jak zbudować strukturę sprzedaży

Męczy Cię ciągłe myślenie, jak zwiększyć swoje dochody? Odpowiedź jest tylko jedna. Klucz do sukcesu to ciężka praca wymagająca zaangażowania i poświęcenia czasu, jednak zaowocuje to wzrostem zarobków. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i zostaniesz Konsultantką Oriflame. Bonusem dla Ciebie będą dobre kosmetyki w promocyjnych cenach, próbki, akcesoria, a nawet wysokiej jakości sprzęt AGD.

Oriflame – 3 sposoby na zdobycie klientów

Zdobycie klientów na produkty szwedzkiej firmy Oriflame to, przysłowiowa, bułka z masłem. W dobie cyfryzacji wystarczy zastanowić się, w jakich mediach społecznościowych chcesz zaistnieć.

Klienci Oriflame – Media Społecznościowe

Facebook, Instagram, Twitter – to platformy, na których możesz zainteresować przyszłych klientów. Wystarczą systematyczne posty, linki do katalogów czy produktów i ciekawa narracja. Warto stworzyć stronę poświęconą sprzedaży i publikować na niej posty, korzystając z wiadomości i zdjęć firmy Oriflame

Klienci Oriflame – poczta pantoflowa

To właściwie pierwsza rzecz, od której możesz zacząć. Rozpuszczenie wiadomości w kręgach rodziny i przyjaciół o nowym zajęciu i systematyczne przekazywanie informacji z nowych katalogów, doprowadzi do Ciebie wiele zainteresowanych osób. Dodatkowo znajomi zaczną kupować również dla swoich kolejnych znajomych i w ten sposób koło zainteresowanych powiększać się będzie z katalogu na katalog.

Klienci Oriflame – lokalne informatory

W każdym mieście, a nawet dzielnicy funkcjonują lokalne informatory – gazetki z wiadomościami. Dzięki umieszczeniu w nich ogłoszenia (nisko płatnego, w dziale drobne), zyskasz klientów ze swojej okolicy, którzy będą mieli do Ciebie szybki dostęp.

Sprzedaż Oriflame – porady

Ważną rzeczą jest, byś na bieżąco śledziła wydarzenia, nowe produkty, serie czy promocje w Oriflame. Dzięki temu zawsze będziesz miała dla swoich klientów coś nowego do zaproponowania i pretekst do częstego kontaktu. Budowanie struktur w firmie takiej jak Oriflame pozwala również na uzyskanie tzw. dochodu pasywnego. Oznacza to stałą wypłatę, która zostanie Ci doręczona po złożeniu zamówienia osobistego powyżej 100 złotych. Nie zastanawiaj się więc i odbierz prezent – wystarczy się zarejestrować.

You May Also Like

More From Author